Golf ve světě

BourdyPeter Uihlein a Grégory Bourdy si ve finále Handa Wales Open prohodili pozice. Zatímco Francouz dokázal ve finále skórovat a z paru hřiště ukrojil čtyři rány, třiadvacetiletý Uihlein neunesl tíhu finálové rundy a po jednom úderu nad par se musel spokojit s druhou příčkou.

Celý článek...

ScottŽádné bogey a jen dvě birdie na poslední devítce znamenaly poslední kolo za 66/-5 a ustálení celkové skóre Adama Scotta na turnaji Barclays (22.–25. 8.) na -11. Na poslední kolo nic moc, o to více byl pak Adam Scot podle svých slov překvapen, když zůstal po dohrání všech spoluhráčů na čele tabulky úplně sám. „Mám pocit, že jsem toto vítězství dostal tak trochu darem, ale já ho beru," okomentoval své nečekané prvenství Adam Scott.

Celý článek...

Fleetwood1Na evropské túře, na Johnnie Walker Championship (hrálo se 22.-25. srpna) rozhodla o vítězí až první jamka play-off. Byla to 5parová osmnáctka, kterou z trojice Gallacher, Gonzales, Fleetwood dokázal jako jediný zahrál pod par právě posledně jmenovaný a ve svých 22 letech si tak zajistil své první vítězství na hlavní evropské túře.

Celý článek...

Solheim 2013Když kapitánka solheimcupového výběru Evropy Liselotte Neumann tvrdila, že svým hráčkám věří a doufá, že dokážou prolomit sérii neúspěchů na americké půdě, většina fanoušků to považovala za standardní projev ve snaze dodat svým svěřenkyním odvahu. Po třech dnech napínavých bojů se však její slova ukázala víc než prorocká a Starý kontinent slaví výhru, jež vstoupí do dějin této soutěže jako nedrtivější porážka „hvězd a pruhů".

Celý článek...

McGinley RCEvropští zástupci pořadatele turnaje Ryder Cup a European Tour v pátek oznámili změnu pro volbu evropského kapitána pro slavný turnaj. Nově bude kormidelníka pro Ryder Cup vybírat pětičlenná komise, která se bude skládat z:

Celý článek...

Dufner PGAOd roku 2010 skončil na majoru čtyřikrát mezi pěticí nejlepších a nejednou byl vzpomínán mezi možnými favority. A právě na PGA Championship, kde před dvěma lety končil druhý, dokázal Jason Dufner dotáhnout své snažení do vítězného konce. Šestatřicetiletý rodák z Clevelandu zahrál na půdě Oak Hill CC v Pittsfordu 10 ran pod par a o dva údery udržel za zády svého krajana Jima Furyka.

Celý článek...

jensDruhá evropská liga Challenge Tour pokračovala o víkendu turnajem Norwegian Challenge. Ten se stal kořistí Švédů, mezi nejlepšími 4 hráči turnaje byli hned 3 včetně vítězného Jense Fahrbringa. Dobrou zprávou je umístění našeho Stanislava Matuše, který v Norsku zaznamenal zatím nejlepší letošní výsledek na Challenge Tour.

Celý článek...

RCPGA Tour je prý připravena v příštím roce upravit svůj program tak, aby vyhověla kapitánovi amerického týmu. Tom Watson totiž prohlásil, že chce, aby si jeho hráči před boji s Evropany ve Skotsku týden odpočali. To by ale znamenalo, že se všechny 4 turnaje play-off PGA Tour odehrají řadě.

Celý článek...

Solheim 2011RICOH Women's British Open byl posledním turnajem, který ještě mohl zamíchat složením solheimcupových posádek Evropy a USA, případně usnadnit kapitánkám rozhodování o tom, komu udělit divokou kartu.

Celý článek...

tiger smallTiger Woods nevyhrává na majorech, ale právě oslavil už páté vítězství v tomto roce na PGA Tour (a celkem už 79. v kariéře). Včera dokončil cestu za svým již 8. titulem na turnaji série WGC – Bridgestone Invitational. Konkurenci pak předčil rozdílem dvou tříd.

Celý článek...

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...