HurleyTurnaj Quicken Loans National vynesl první titul v kariéře na PGA Tour Billy Hurleymu. Absolventovi námořní akademie patřilo před turnajem až 607. místo světového žebříčku, v domovském městě ale zdolal hned dva vítěze majorů, kteří mu šlapali na paty. Ernie Els nakonec skončil pátý, pět ran za vítězem, zato Vijay Singh finišoval s -6 údery, což jej vyneslo na druhou příčku, na Hurleyho přesto ztratil tři údery.

Vloni Hurley zažíval rok jako na kolotoči, kdy ho postihla řada osobních kalamit, včetně ztráty otce. Přesto všechno vytrval a na hřiště se vrátil, třebaže neměl plnou hrací kartu na PGA Tour. To se nyní změní.
„Pracoval opravdu tvrdě a musel překonat řadu překážek," prozradila Hurleyho matka. „Vloni v tomto ohledu určitě zažil nejtěžší období, a abych řekla pravdu, v začátku roku jen těžko hledal motivaci."

Nyní se všechno v dobré obrací. A to i zásluhou Tigera Woodse, který mu pro turnaj udělil sponzorskou výjimku. Hurley ji zúročil dokonale!
„Buďto se v námořní akademii naučíš překonávat osobní překážky, nebo tam dlouho nevydržíš," odtajnil svůj vítězný recept Billy Hurley. „Určitě mi to nejen dnes na hřišti pomohlo."

Kompletní výsledky na www.pgatour.com/tournaments/quicken-loans-national/leaderboard.html

Foto: Stan Badz/PGA TOUR


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...