HarmanDustin Johnson je po zranění zpátky a hned při svém návratu soupeřům na Wells Fargo Championship pořádně zatápět. Na titul však nakonec o jedinou ránu nedosáhl. Jeho atak ustál krajan Brian Harman. Světová jednička přitom tak tak pronikla cutem do finálových kol, v nich už však opět demonstroval svou dominanci, aby mu o vlásek unikl čtvrtý titul v řadě na PGA Tour.

Johnson se ve finále dostal i do vedení, ale spolu s Patem Perezem se museli spokojit s dělenou druhou příčkou. „Před zahájením turnaje jsem netušil, co od sebe mohu čekat. Zprvu se mi nedařilo, ale víkendová kola mi vyšla skvěle," pochválil se Johnson, který se zranil bezprostředně před zahájením Masters.

Postupně své šance na vítězství prohospodařili Patrick Reed, Švéd Alex Noren i oblíbenec diváků Phil Mickelson. Svou snahu do vítězného konce nedotáhl ani letos výborný Španěl Jon Rahm. K titulu nakonec dokráčel třicetiletý Brian Harman. Nejprve na sedmnácté jamce berdíke srovnal krok s Johnsonem a Perezem, aby na posledním greenu proměnil dlouhý pat a zajistil si druhý titul na PGA Tour.

„Musel jsem tvrdě pracovat a věřit sám v sebe," prohlašoval Harmon, jehož oba triumfu dělí takřka tři roky. „Vítězství však chutná skvěle!"

Kompletní výsledky turnaje na www.pgatour.com/competition
/2017/wells-fargo-championship/leaderboard.html

Foto: @pgatour


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...