Woods_AustralianPoté, co se kedík Steve Williams nelichotivě vyjádřil na adresu svého bývalého zaměstnavatele Tigera Woodse, bylo jasné, že kauza znovu přijde na přetřes. Tiger se už dříve prostřednictvím twitteru nechal slyšet, že ho tato slova ranila, ale tak už to v životě chodí… K incidentu se později vrátil i na tiskové konferenci po svém příletu do Austrálie, kde ho mimo jiné čeká start na Emirates Australian Open i na Presidents Cupu.

„Stevie rozhodně není rasista, o tom vůbec nepochybujte,“ pravil Woods, který se s Williamsem sešel v Sydney, kde si vše vyříkali z očí do očí. Při té příležitosti se mu kedík za neuvážlivá slova omluvil. „Byla to poznámka, kterou neměl vypouštět z úst a určitě toho teď lituje,“ mírnil vášně Tiger.

Možný souboj Adama Scotta s Williamsem u bagu proti Tigeru Woodsovi tak nabízí zajímavou vedlejší dějovou linku letošního Presidents Cupu (17.–20. 11.), ještě dříve by však na sebe oba hráči mohli narazit na Emirates Australian Open (10.–13. 11.).

Určitě se tak ale nestane v úvodních dvou kolech. Organizátoři turnaje totiž nechtějí čeřit už tak rozbouřené vody, a proto oba hráče, resp. Woodse a jeho někdejšího kedíka, vědomě drží od sebe. „Ani jsme neplánovali dát Tigera a Adama do jednoho flajtu,“ vysvětloval výkonný ředitele Golf Australia Steve Pitt. O složení finálových flajtů ale rozhodnou výsledky předchozích hracích dní, a tak se třeba „třaskavého“ uskupení diváci i fandové přeci jen dočkají.

A když ne teď, možná k zajímavému duelu dojde o pár dní později během vzpomínaného Presidents Cupu. V této souvislosti není bez zajímavosti, že se za prostořekého kedíka postavil i kapitán mezinárodního výběru Greg Norman, který své svěřence povede do bitvy proti Spojeným státům. „Každý z nás si občas hloupě pustí pusu na špacír, naneštěstí pro Steva je z toho zpráva, kterou řeší celý svět. I když to od něho byla hloupost, v žádném případě není rasista.“ Ať tak či onak, týmová soutěž má o náboj každopádně postaráno.

Webové stránky Emirates Australian Open zde

Související zprávy a články:
Nejdříve urážlivý výrok, teď říká Tigerův bývalý kedy promiň
Williams znovu „bavil“, přinášíme jeho největší úlety
Scott hájí Williamse, ve spolupráci chce pokračovat


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...