Vincentka-golfinfo

steve_malyDříve ochránce Tigera Woodse, dnes zaměstnanec Adama Scotta. Stále ale nesmlouvavý až kontroverzní. A rozchod s Tigerem ho stále pálí, což potvrdil svou stupidní narážkou či, chcete-li, vtipem na adresu svého bývalého zaměstnavatele. Steve Williams ale neujel poprvé, nabízíme vám jeho největší úlety.

Steve a rozchod s Woodsem
„Kedíka dělám 33 let a tohle byl nejlepší týden mého života,“ prohlásil krátce poté, co s Adamem Scottem vyhrál turnaj WGC-Bridgestone Invitational. Williams, který byl u všech úspěchů Tigera Woodse a jenž pracoval i pro Grega Normana nebo Raye Floyda, později přiznal, že si chtěl tímto výrokem jen ulevit. O to tomto víkendu to znovu a po svém zopakoval: „Mým cílem hlavně bylo rýpnout si do toho černého debila,“ řekl před udiveným publikem a pravděpodobně ne úplně střízlivý na galavečeru k turnaji HSBC Champions v Šanghaji. Za výrok se již omluvil.

„Byl jsem v šoku, když mi oznámil, že končím. Když se na to podívám s odstupem, přišel jsem o dva roky života. Prošel jsem s ním možná nejtěžším obdobím jeho života, kromě skandálu hrál Tiger velmi nepravidelně, byl zraněný a hrál mizerně. A zrovna když jsme z nejhoršího venku, tak mi řekne, že je čas na změnu. Věrnost zřejmě pro něj nic neznamená,“ řekl Williams deníku New Zealand Herold poté, co dostal výpověď.

Steve „miluje“ foťáky
„Neudržel jsem se. Ale nelituji, že jsem mu ten foťák vzal. Vůbec ho neměl mít, nevím, jak ho na hřiště pronesl. Kdyby ochranka a maršálové dělali svou práci pořádně, nic by se nestalo. A nikomu se omlouvat nebudu,“ řekl Williams po incidentu na US Open v roce 2004, kdy jednomu z diváků „zabavil“ fotoaparát v hodnotě 7 000 dolarů.

Nebyl to první ani poslední výstřelek, na jednom z turnajů skopnul přístroj fotografa jednoho z neworských deníků a asi nejslavnější zářez si Williams připsal v roce 2002, kdy dokonce jeden foťák zahodil do rybníčku. Od PGA Tour za to tehdy dostal pokutu.

Ale ze všeho nejvíc má rád Phila...
„Neřekl bych, že je Mickelson skvělý hráč, protože toho čů***a nesnáším,“ řekl kdysi o největším rivalovi Philu Mickelsonovi, aby o den později výrok decentněji korigoval. „Já toho chlapa zrovna nemusím. On nemá respekt ke mně, a tudíž já nechovám respekt k němu. Není žádným tajemstvím, že spolu zrovna nevycházíme,“ prohlásil.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...