West AbuLee Westwood se stal prvním hráčem European Tour, který dokázal své triumfy rozložit do čtyř desetiletí. Ten zatím poslední, pětadvacátý, vybojoval v Abu Dhabi. Titul z Abu Dhabi HSBC Championship je jeho druhým vítězstvím v Rolex Series, kterou tvoří ty nejprestižnější podniky EPGA Tour. Své tažení uzavřel 67 údery a celkově s devatenácti ranami pod par přehrál o dva údery krajany Fitzpatricka a Fleetwooda, které doplnil ještě Francouz Perez.

Westwood vstupoval do finále z pozice lídra a v průběhu kola své vedoucí postavení nikomu nepřepustil. „Je krásné, že ještě dokážu s ostatními držet krok, ovšem je to čím dál tím těžší," posteskl si naoko dobře naložený Westwood. „Svůj první titul jsem získal v roce 1996 ve Švédsku, výhry jsem sbíral po tři dekády a teď to ještě dál pokračuje," radoval se, avšak zároveň odmítal úvahy o startu v Ryder Cupu hraném letos na podzim, které se rázem vyrojily. I když... „Nejsem si jistý, že se v Ryder Cupu jako hráč ještě někdy objevím, hrál jsem desetkrát, naposledy jsem si to ale užil, i když jsem ostatní jen sledoval. Na druhou stranu pokud se šance objeví, zkusím o ni bojovat."

Kompletní výsledky turnaje na www.europeantour.com/european-tour/abu-dhabi-hsbc-championship-presented-by-ega-2020/results?round=4

Foto: Abu Dhabi HSBC Champions


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...