Knox IrishAž rozehrávka rozluštila tajenku se jménem vítěze Irish Open. Se čtrnácti údery pod par se do ní probojovali Skot Russell Knox a Ryan Fox z Nového Zélandu. Za delší konec nakonec tahal prvně jmenovaný a získal svůj druhý titul na evropském okruhu, první z prestižní Rolex Series.

Stalo se tak především zásluhou skvělé práce s patrem, skotský golfista hned dvakrát exceloval na greenu 18. jamky. Nejprve si 40 stop dlouhým patem do birdie vynutil play-off, které ovšem nemělo dlouhého trvání. Druhou ránu si totiž posadil do takřka identické pozice a opět se nemýlil. Když pak o chvíli později Novozélanďan neskóroval z necelých čtyř metrů, bylo rozhodnuto.

„Zahrát takový pat? To je splněný sen," rozplýval se Knox po finále. „Je obtížné vyhrávat turnaje a způsob, jakým se mi to dnes podařilo, se jen tak nevidí. Jsem šťastný, že jsem uspěl na jednom z nejprestižnějších podniků."

Kompletní výsledky na www.europeantour.com/europeantour/season=2018/tournamentid=2018056/leaderboard/index.html?showLeaderboard=Y#/leaderboard

Foto: DDF Irish Open


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...