LarrazabalDalší pokračování EPGA Tour přivedlo hráče do Mnichova, kde proběhlo BMW International Open. Turnaji dodala lesk velká evropská jména jako Kaymer, Stenson, Lowry, Goosen, Björn a další. Nakonec ale na nejvyšší stupínek vystoupil Španěl Pablo Larrazábal (-17), který o jediný úder překonal Švéda Henrika Stensona. Třetí skončil Angličan Chris Paisley (-15).

Stenson, světová sedmička, skvěle finišoval a ve finálové rundě byl zcela bezchybný, když zahrál pět birdie a jeden eagle, ovšem zahanbit se nenechal ani jeho španělský přemožitel. Také Larrazábal zvládl závěrečné kolo bez jediného zaváhání, přičemž mu k 66 úderům pomohl šest birdie.

„Jsem strašně unavený," nechal se slyšet vítězný Španěl, pro kterého to byl už čtvrtý titul na okruhu European Tour. „Uvědomoval jsem si, že jsem si vybudoval dobrou výchozí pozici, a věděl jsem, že musím finále dobře zahájit. Naštěstí jsem na začátku kola zahrál několik birdie, což mi dodalo klid. První devítku jsem zvládl skvěle, na pět pod par, a hrál jsem výborný golf, míček jsem dobře trefoval, vycházelo mi patování," pochvaloval si dnes už dvojnásobný vítěz tohoto klání.

Kompletní výsledky turnaje zde

Foto: www.bmw-golfsport.com


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...