Rory PalmerÚvodní major roku – Masters – se blíží a špička se na Augustu čile připravuje. Turnaj Arnold Palmer Invitational byl tak skvělou příležitostí vycenit na soupeře zuby a otestovat aktuální formu. A kdo se ukázal v nejlepším světle?
Po tři kola si vedl výborně Švéd Henrik Stenson, ale po závěrečné rundě musel přepustit prvenství dalšímu z Evropanů. Rory McIlroy touží sbírku majorů doplnit o poslední korálek, jímž je právě Masters, a nedlouho před tímto podnikem demonstroval svou sílu.

Rory předvedl ve finále parádní jízdu a své kolo se nebál značit za „téměř dokonalou rundu". Čtyřiašedesát úderů, osm pod par, znamenalo v součtu čtyř kol -18 a vítězství před Bryson DeChambeau, jenž na vítěze ztratil tři rány.
Před McIlroyem se musely sklonit hvězdy formátu Henrika Stensona (třetí), Justina Rose (čtvrtý) i Tigera Woodse (dělený pátý).

Vyhrát turnaj s pečetí Arnolda Palmera je vždycky cenné. „Znamená to hodně," potvrdil McIlroy, jehož forma v turnaji postupně gradovala. Trofej přebral ve stylovém svetru v upomínce na zmiňovanou legendu.

Kompletní výsledky turnaje na www.pgatour.com/competition/2018/arnold-palmer-invitational-presented-by-mastercard/leaderboard.htmltní výsledky na

Foto @pgatour


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...