Mruzek RopiceFamózním výsledkem 67 (-5) dnes v Ropici vybojoval celkové vítězství Filip Mrůzek. O jeho výsledku rozhodla série na 14. až 16. jamce, kde zapisoval eagle, birdie a birdie. Celkové skóre zaznamenal -7 a svým pronásledovatelům odskočil o dvě rány.

Druhým dnem dnes pokračoval turnaj Ropice Golf Trophy 2015, letos již sedmý turnaj série Czech PGA Tour. Na nejlepší české hráče čekalo perfektně připravené hřiště a extrémně horké počasí, které dokonce přinutilo organizátory poskytovat hráčům chlazené ručníky.

Celkový vítěz Filip Mrůzek ke své hře poznamenal: „První devítka znamenala pomalejší rozjezd, byl jsem po ní jenom -1. Na desítce push do autu, už to vypadalo špatně. Naštěstí od 11. jamky to začalo padat, série od14. do 16. jamky byla snová. Na 17. jamce (třípar přes vodu) jsem se na par dost nadřel. Na osmnáctce jsem možná hrál zbytečně na jistotu, ale důležité je dostat se k cíli a to se povedlo. Nejvíc jsem se dnes mohl spolehnout na paty, dal jsem jich jenom 27. Rána dne? Drajv na pětiparové čtrnáctce, který jsem opravdu „napral" a měl jsem 195 do tyče. Sedla mi rána pětkou železem a byl jsem 130 centimetrů do jamky. Tam už jsem se nespletl. Super den dneska!"

Na děleném druhém místě (o dvě rány zpět) se usadil Ondřej Lieser, který po třinácti jamkách dotáhl do té doby vedoucího hráče Petra Gála jun. a už se od sebe nevzdálili. Nejlepším zahraničním hráčem byl Brit Chris Guy (T4), nejlepšího amatérského výsledku dosáhl dělený patnáctý Marek Siakala a nejlepší ženou byla amatérka Anika Bolčíková.

Kompletní výsledky turnaje zde

Zdroj: Radovan Vrátný, CzechOne


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...