NovyTrpělivost českého profesionála vždycky zdobila a na své postupně přicházející úspěchy si dovedl počkat. Od roku 2009 se pokoušel proniknout přes tehdejší EPD Tour na Challenge Tour. Postup se povedl až na čtvrtý pokus. Následně se nemohl turnaj co turnaj prosadit do cutu, až se mohl zaradovat právě o tomto víkendu na Kärnten Golf Open presented by Mazda v rakouských Korutanech (27.-30.6.), kde nakonec podělil 56. místo

Poprvé v kariéře si tak mohl zahrát kompletní turnajový program. Do víkendu šel s průběžným výsledkem -3. Ve třetím kole se po třech birdie na prvních pěti jamkách vyhoupl dokonce až na -6, ale tři bogey ve zbytku dne jej udržela na skóre -3. Závěr turnaje vypadal na první devítce velice nadějně, když si polepšil na -5. Jenže čtyři bogey v řadě ve druhé polovině kola znamenala konečný výsledek -1 a dělené 56. místo. Ze St. Veit - Längsee si Marek Nový odváží premiérovou "Challenge" prémii 544 euro.
Hlavně zásluhou skvěklých první tří kol vyhrál Jihoafričan Dylan Frittelli. Ve finále už svůj výrazný náskok jen kontroloval a zvítězil o tři rány před dvojící Huizing (Nizozemsko) - Bergamaschi (Itálie).

Kompletní výsledky najdete ZDE>>>

Zdroj: pga.cz


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...