NFLG-winZačátkem října se na Kaskádě uskutečnilo finále Národní firemní ligy Golfu, jamkovky 2členných firemních týmů, která se hraje nepřetržitě od roku 1998 a kterou ještě ani jeden tým nedokázal vyhrát dvakrát. A protože kouzlo nebylo prolomeno ani letos, byl na podestu jednoho z největších českých pohárů přidělán již 18. nový štítek sdělující budoucím vítězům, že rok 2015 proběhl v režii společnosti Winters PNP z Čeladné, reprezentované Petrem Zímou (na obrázku vlevo) a Liborem Lacinou.

Přitom tým Winters PNP nepřijel na Kaskádu jako favorit, i když díky své již čtvrté finálové účasti v řadě měl bezesporu nejvíce zkušeností. Jednoznačnými favority byly dosud neporažené týmy CD XXI Brno (z východní skupiny) a GOLF666.cz (ze západní skupiny). Hned první semifinále ale potvrdilo, že ve hře na jamky nemá nikdo nic jisté, a tak finále nakonec vypadalo jako odveta 4. kola základní části východní skupiny. V něm nakonec tahal za delší konec provazu tým Winters PNP, i když o svém vítězství musel rozhodnout až na 21. jamce, když tým CD XXI zvrátil na osmnáctém greenu dlouhým patem do birdie nepříznivý vývoj zápasu a poslal ho do play-off.

NFLG-semi11. semifinále (6.10.2015)
Golf666.cz (Robert Varta a Michal Chaloupka, na snímku vlevo) vs. Winters PNP (Petr Zíma a Libor Lacina na snímku vpravo); vítězí tým Winters PNP (2/1)

 

 

 

NFLG-semi22. semifinále (6.10.2015)
CD XXI Brno (Jaromír Černý st. A Jaromír Černý ml., na snímku vpravo) vs. Perla Sokolov (Roman Batěk a Václav Pursch, na snímku vlevo); vítězí tým CD XXI Brno (3/2)

 

 

 

Souboj o třetí místo (7.10.2015)
Golf666.cz vs. Perla Sokolov; dělené třetí místo (po 18 jamkách AS)

Souboj o první místo (7.10.2015)
Winters PNP vs. CD XXI Brno; vítězí tým Winters PNP (na 21. jamce)

Více o NFLG 2015 ZDE


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...