FP2014-1Ve středu 14. května se ve Slavkově u Brna uskutečnil již devátý ročník šampionátu ČR dvoučlenných firemních týmů, ve kterém jen nejtěsnějším rozdílem zvítězil tým Golf666.cz, zastoupený hráči Robertem Vartou a Michalem Chaloupkou (oba s pohárem na snímku). Druhé místo obsadila společnost Kreativní svět, za který hráli Miloslav Kment a Aleš Trnka, třetí příčka patří firmě Gemini Development, reprezentované hráči Liborem Lacinou a Petrem Zímou. Šampionátu se zúčastnilo téměř 40 týmů z celé ČR, které všechny automaticky postupují do navazující Národní firemní ligy Golfu (NFLG).

FP2014-2Kromě týmové soutěže o zájezd na Kanárské ostrovy, kterou získali hráči z Golf666.cz, se ale ve Slavkově přidělovaly i body do dlouhodobé soutěže jednotlivců, která určí dvanáctku finalistů, jež bude pozvána k finálnímu souboji o týdenní pobyt v tureckém Beleku.
Pořadí určí 5 nejlepších výsledků (netto stablefordové body snížené o 2/10 hendikepu se kterým hráč do turnaje vstupoval) ze 14 turnajových příležitostí.

 

Aktuální pořadí na průběžném žebříčku ZDE>>>

Výsledky jednotlivců FP 2014 ZDE>>>

Výsledky týmové soutěže FP 2014 ZDE>>>
1. místo Golf666.cz ...163
2. místo Kreativní svět ...164
3. místo Gemini Development ...165
Poznámka: výsledek je součtem netto úderů obou hráčů; pro úpravu brutto výsledku se používá polovina přesného hendikepu, maximálně však 18.

Vše o Národní firemní lize ZDE>>>

V Národní firemní lize Golfu (NFLG) se již 16 let utkávají 2členné týmy o jeden z největších českých putovních pohárů, přesto se doposud žádnému týmu nepodařilo svou výhru zopakovat. Hraje se jamkovka s polovičním vyrovnáním a do každého zápasu nastupují za firmu dva hráči starší 21 let.

Povolena je jedna porážka, nejlepší 4 týmy základní části budou pozvány na náklady organizátora na dvoudenní finále, které se uskuteční 2. – 3. října na Kaskádě.

Startovné za dvoučlenný tým je 2 500 Kč včetně DPH, přihlášky přijímáme do 31. května 2013. (Poznámka: účastníci Firemního poháru 2014 jsou automaticky zařazení mezi účastníky NFLG bez nutnosti platit startovné).

NFLG 2014 aneb Co je ve hře:

Největší pohár a nové kontakty
V roce 2014 se na jeden z největších českých putovních pohárů, který bude po celý rok zdobit reprezentační prostory vítězné firmy, přidá již šestnáctý štítek s názvem nejúspěšnějšího týmu. Kromě cen však soutěž o nejlepší firemní tým přináší především nové osobní kontakty a nová obchodní přátelství, která se prokazatelně nejlépe uzavírají právě po emočně vypjatém, ale fér vedeném několikahodinovém golfovém souboji.

Týdenní golfový pobyt v zahraničí
Vítěz ročníku 2014 získá právo reprezentovat Národní firemní ligu Golfu na týdenním golfovém kempu v zahraničí (v termínu dle vlastního výběru z aktuální nabídky CK Golf Planet), který se uskuteční na přelomu ledna a února 2015.

Semifinále a finále na náklady pořadatele
Nejúspěšnější čtyři týmy základní části odehrají na náklady pořadatele semifinále i finále na Kaskádě, špičkovém 27jamkovém golfovém resortu.

Vouchery na 50% slevu na fee
Všechny zúčastněné týmy obdrží jako dárek 10 voucherů 1=2, které umožní proti odevzdanému voucheru a zaplacení jednoho fee hru dvěma hráčům.

Propozice NFLG najdete ZDE

Termíny NFLG najdete ZDE

Přihlášku NFLG najdete ZDE


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...