erpet-ilustraceUž za pár dní vyzve loňský vítěz Mistrovství ČR na FSG simulátorech i své protivníky k boji. Jedná se o jeden z nejúspěšnějších českých golfových klubů – Golf Club Erpet, který už za své působení od roku 1994 vychoval mnoho mladých talentů a nadějí České republiky. Nejsou ale jediným úspěšným týmem celé republiky a tak, pokud máte zájem a odvahu, přijďte se jim sami postavit. Stačí vám jen dát dohromady družstvo tvořené 4 hráči, přičemž postavit můžete i B týmy, kdy v každém týmu může hrát i jeden profesionální hráč.

Mistrovství České republiky družstev na FSG simulátorech se bude konat od 19. do 21. února od 9.00 právě na půdě loňského vítěze. Kvalifikovat se týmy budou na rány, kdy nejlepších 8 týmů s nejnižším počtem ran celého týmu postoupí dále, a následovat bude vyřazovací část systémem pavouka. Vítěz pak kromě uznání mistra republiky v družstvech a medailí získá i putovní pohár. Sebou si jako každý rok družstva přivezou dobrou náladu a hlavně chuť si zahrát. Takže nezbývá než jim popřát hodně štěstí.
Pokud s vámi přijede i rodina či kamarádi, čeká na vás v Erpet Golf Clubu kromě sledování golfu i jiné vyžití. V případě, že si sebou vezmou tenisky, trikot a vybavení, mohou si zahrát tenis, squash či ping pong. Mohou se také nechat o sebe pečovat v kadeřnickém studiu či dopřát něco dobrého z menu v klubové restauraci.

Text a foto: Lucie Loudová a Jan Zvolský


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...