Centralni-fotoP8090670Je tomu již 22 let, kdy bylo otevřeno Erpet Golf Centrum v Praze. Není pochyb, že jeho založení bylo zlomovým okamžikem pro rozvoj českého golfu. A co víc, v tehdejší době patřil dokonce mezi největší indoor golfová centra v celé Evropě.

 

 

 
'

DSC-6449V roce 2016 se už ERPET může pyšnit mnoha špičkovými hráči od nejmladších věkových kategorií až po ty nejstarší. Své hráče si vychovává už od raného věku – golfovou akademii mohou navštěvovat děti už od 4 let. Největším úspěchem tohoto klubu je pak bezkonkurenčně Klára Spilková, která se jako jediná česká hráčka zařadila do nejvyšší evropské soutěže a letos se nás chystá reprezentovat i na Olympijských hrách v Riu de Janeiru.

 

DSC 0026Hala v současnosti disponuje čtyřmi Full Swing Golf simulátory, dvoupodlažním driving range se čtrnácti odpališti, rozsáhlým putting greenem a šestijamkovým hřištěm pro nácvik krátké hry.

 

 

 

Tenis--013Ke golfu se přidaly navíc i další halové sporty a tak si tam můžete zajít zítra zahrát třeba tenis, squash, badminton nebo stolní tenis.

 

 

 

 

Foto---007V létě se pak můžete vyřádit ve venkovním koupališti. Centrum se snaží zajistit svým členům prvotřídní servis, najdete tu proto i fyzioterapeuty, zkušené trenéry, ale i skvělé kadeřníky. ERPET se tak stal pražským centrem volnočasového vyžití.

 

 

 

ustredni co-nabizimeKromě golfových turnajů na simulátorech se zde konají i události jako večírky, konference, další sportovní akce, nebo i koncerty. V roce 2013 zde vystupoval například Divoký Bill nebo se zde uskutečnil workshop moderního vytrvalostního cvičícího programu Les Mills.
ERPET se snaží se čím dál více o rozšiřováním nabídky nejen sportovních služeb.

 

Text a foto: Lucie Loudová a Jan Zvolský


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...