Inzerce
Inzerce

Centralni-fotoP8090670Je tomu již 22 let, kdy bylo otevřeno Erpet Golf Centrum v Praze. Není pochyb, že jeho založení bylo zlomovým okamžikem pro rozvoj českého golfu. A co víc, v tehdejší době patřil dokonce mezi největší indoor golfová centra v celé Evropě.

 

 

 
'

DSC-6449V roce 2016 se už ERPET může pyšnit mnoha špičkovými hráči od nejmladších věkových kategorií až po ty nejstarší. Své hráče si vychovává už od raného věku – golfovou akademii mohou navštěvovat děti už od 4 let. Největším úspěchem tohoto klubu je pak bezkonkurenčně Klára Spilková, která se jako jediná česká hráčka zařadila do nejvyšší evropské soutěže a letos se nás chystá reprezentovat i na Olympijských hrách v Riu de Janeiru.

 

DSC 0026Hala v současnosti disponuje čtyřmi Full Swing Golf simulátory, dvoupodlažním driving range se čtrnácti odpališti, rozsáhlým putting greenem a šestijamkovým hřištěm pro nácvik krátké hry.

 

 

 

Tenis--013Ke golfu se přidaly navíc i další halové sporty a tak si tam můžete zajít zítra zahrát třeba tenis, squash, badminton nebo stolní tenis.

 

 

 

 

Foto---007V létě se pak můžete vyřádit ve venkovním koupališti. Centrum se snaží zajistit svým členům prvotřídní servis, najdete tu proto i fyzioterapeuty, zkušené trenéry, ale i skvělé kadeřníky. ERPET se tak stal pražským centrem volnočasového vyžití.

 

 

 

ustredni co-nabizimeKromě golfových turnajů na simulátorech se zde konají i události jako večírky, konference, další sportovní akce, nebo i koncerty. V roce 2013 zde vystupoval například Divoký Bill nebo se zde uskutečnil workshop moderního vytrvalostního cvičícího programu Les Mills.
ERPET se snaží se čím dál více o rozšiřováním nabídky nejen sportovních služeb.

 

Text a foto: Lucie Loudová a Jan Zvolský


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Komentáře  

 
0 #1 RAIMUND MYSLIK 2016-02-15 14:31
Sravil jsem tam 10 krasnych letvyborna spolecnost,vybo rne rauty jidlo servis,zkratka bylo fajn.Rey ps jedina nevyhoda byla
ze nema hriste,aleto nejde snad aby bylo vse diky za to co jsme tam prozili!!!!!
Citovat
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...