CSRD-2016--STK-CGFCelorepubliková schůze regionálních delegátů STK, která se uskutečnila v pražském Erpetu v sobotu 13. února, schválila změny v Řádech ČGF, volitelné parametry v Hendikepovém systému EGA, přijala nové směrnice a další důležité dokumenty pro sportovní sezonu 2016. A co hlavního zaznělo?

Hrací řád ČGF 2016 v části věnované soutěžím družstev mužů a žen doznal drobnou, ale v důsledku významnou změnu – v jamkových částech Extraligy, I. a II. ligy družstev mužů a žen se v případě nerozhodného výsledku jakéhokoli utkání o vítězi rozhodne v rozehrávce Sudden-Death hrané ve čtyřhře.

V Žebříčkovém řádu ČGF – v případě seniorů byla po vzoru EGA sjednocena věková hranice pro muže i ženy na 50 letech (ročníkově), nově se bude počítat i žebříček midů, tj. hráčů a hráček nad 30 let (rovněž ročníkově), který bude průběžným bodovým žebříčkem stejně jako např. žebříčky mládežnické či seniorské.

Hendikepový systém EGA účinný od 1. ledna 2016, resp. jeho volitelné parametry byly schváleny v podobě předložené předsedou Hendikepové komise Daliborem Procházkou.

Přijato bylo i všech pět nových směrnic STK ČGF na rok 2016 a Manuál ředitele a hlavního rozhodčího soutěží ČGF. Totéž se týká základních dokumentů a směrnic pro práci Tréninkových center mládeže (TCM) a Klubů pracujících s mládeží (KPM), které budou i v roce 2016 z rozpočtu ČGF podpořeny částkou dvou miliónů korun.

V závěru CSRD STK Aleš Libecajt informoval delegáty, že na jaře příštího roku bude podruhé kandidovat na funkci předsedy STK ČGF na další čtyřleté období.

Zdroj: cgf.cz
Na snímku členové STK ČGF (zleva): Dalibor Procházka, Luboš Klikar, Martina Fulínová a Aleš Libecajt


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...