SpilkovaDubaj4"Tak mám za sebou poslední turnaj této sezony. V posledním kole mi vycházelo skoro všechno podle mých představ. Bohužel jsem dala jedno double bogey na čtvrté jamce, kde jsem utopila balón. Jinak jsem dala krásných pět birdie. To nejkrásnější pak přišlo na poslední jamce, kde jsem proměnila devítimetrový pat, točený zprava doleva. Byla to taková třešinka na dortu. Jsem velice ráda za dnešní výsledek, posunula jsem se do první dvacítky a myslím, že je to krásné zakončení sezony."

A jak se Klára dívá na svou uplynulý rok jen chvíli po turnaji Omega Dubai Ladies Masters 2013, který se odehrál 4.–7. 12. na Emirates GC v Dubaji?

"Celý rok jsem si velice užila, byl zatím můj nejlepší na okruhu Ladies European Tour. Skončila jsem na 39. místě Order of Merit a 28. místě Final Exemption Rankings 2013. Tuto sezonu jsem udělala skoro všechny cuty, takže si myslím, že moje výsledky byly velice vyrovnané. Do příštího roku budu pracovat na vylepšení posledních kol, abych to dotáhla až k vítězství. Chtěla bych touto cestou poděkovat své rodině, mému týmu, mým sponzorům a také mým fanouškům za úžasnou podporu."

Text a foto: Monika Dvořáková, Klaraspilkova.eu


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...