GHParádní výkon předvedla na turnaji Saudi Ladies International ze série LET česká golfistka Kristýna Napoleaová. S celkovým skóre 282/-6 dělila spolu s Johannou Gustavsson ze Švédska druhou příčku, když nestačily pouze na někdejší vítězku British Open z roku 2018 Georgii Hall. Česká golfistka se zaskvěla nejvíce ve druhé rundě, kterou na hřišti Royal Greens Golf & Country Club zvládla na šest ran pod par. V sobotu sice skončila dvě rány v plusu, ale povedené vystoupení dotáhla v nedělním kole, kdy sobotní ztrátu vykompenzovala.

Vítězka se prezentovala konzistentními výkony a po kolech 69 (-3), 69 (-3), 68 (-4) a 71 (-1) přidala do sbírky druhý titul z Ladies European Tour. „Vyšlo mi výborně první kolo, v němž jsem hrála úžasně. Tím jsem se nastartovala do další fáze turnaje. Ne vždycky je jednoduché vstupovat do finále s náskokem pěti ran, zvyšuje to tlak, protože „musíte", jsem proto ráda, že jsem to dotáhla. Vyhrát v březnu, navíc na parádním hřišti, je velké povzbuzení do další části roku," uvedla Hall.

Velký důvod ke spokojenosti měla ale i Kristýna Napoleaová. Bývalá fotbalistka Sparty určitě nelituje, že přistoupila ke změně sportu. „Je to jako sen. Před vstupem do turnaje jsem si něco takového vůbec nepředstavovala. Připadám si jako v pohádce," zářila štěstím česká golfistka. „Zažila jsem parádní týden. Jsem vděčná, že jsem tu mohla startovat, a těším se, až se sem zase vrátím. Každý chce vyhrát. I já doufám, že se mi to jednou podaří."

Kompletní výsledky turnaje na https://ladieseuropeantour.com/reports-page/?tourn=2006&season=2022&report=tmresult~season=2022~result=PF~

Foto: LET


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...