Golf aktuálně Podívej se do zrcadla, vzkázal Torrance Faldovi

Nick Faldo si svými výroky na adresu Sergia Garcíi docela zavařil. Nejprve to slíznul od Iana Poultera a nově se ke kauze vyjádřil i bývalý rydercupový kapitán Evropy Sam Torrance.

Věc se má takto: Faldo při přenosu z Gleneagles označil Garcíu za zbytečného pro zápasy hrané v roce 2008, kdy byl Angličan kapitánem a Evropa si pod jeho vedením připsala jednu z mála porážek za uplynulých deset klání.

Už tehdy se na Garcíovu obranu ozval Poulter, nyní svou troškou přispěl Torrance. A vyjádřil se pěkně peprně. „Říct tohle přímo uprostřd rydercupového dění, co tím ten bl*** myslel?" tázal se respektovaný Skot, jenž Evropany dovedl k výhře v Ryder Cupu v roce 2002. „To bylo od Falda opravdu ubohé, nechápu, kde takovou hloupost vzal. A klidně mě citujte, je mi to jedno. Je to vážně bl***. Nechce se mi ani věřit, že jeden z nejlepších hráčů v historii přijde s takovým komentářem. García že není týmový hráč?Podívej se do zrcadla, chlape," vzkál rozhořčeně Faldovi.

Sám Torrance působil v osmi týmech a v Belfry 2002 vedl evropský výběr včetně Garcíi. „Sergio je jeden z nejlepších týmových hráčů, jaké jsme kdy měli," uvedl na Španělovu obranu a jeho slova potvrzují i čísla. Ze sedmi vystoupení má García bilanci 18 výher, 5 půlených duelů a 9 porážek. „Je to úžasný kluk se srdcem lva a pro tým je mimořádně důležitý!"


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...