Golf aktuálně Mezi přihlášenými na D+D REAL Czech Masters jsou dva loňští vítězové Ryder Cupu

European Tour zveřejnila seznam hráčů, kteří se přihlásili do oficiální uzávěrky na D+D REAL Czech Masters. Ode dneška už může dopisovat hráče na startovní listinu jen promotér turnaje. Mezi přihlášenými je obhájce titulu Jamie Donaldson a také Francouz Victor Dubuisson, klíčové postavy vítězného týmu Evropy v loňském Ryder Cupu.

Třetím z hráčů první světové padesátky je Skot Marc Warren. K velkým tahákům turnaje patří Dán Olesen a Holanďan Luiten. Výborně letos hraje Ind Anirban Lahiri, získal titul v Malajsii a pak doma v Indii, je desátý v Race to Dubai. Svůj první turnajový triumf vybojoval letos James Morrison, vyhrál Open de Espaňa, první velký titul získal loni ve Skotsku na Alfred Dunhill Links Championship další účastník Oliver Wilson. Znovu dorazí vítěz British Open Paul Lawrie, opět uvidíme Belgičana Colsaertse a Američana Uihleina. Naopak premiéru budou mít na Albatrossu Francouzi Lévy, Havret nebo Wattel.

„Ještě jsme v kontaktu se třemi hráči, kteří hrají PGA Tour a čekáme na jejich vyjádření. Ti mají od nás připravenou pozvánku," dodává Petr Dědek, majitel RELMOSTU.
Zahraniční seznam hráčů je velice atraktivní, nominaci českých hráčů zveřejní RELMOST příští týden.

Zdroj: Pavel Poulíček, Relmost


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...