KorutanyKe konci loňského roku obdržel golfový region Korutany Undiscovered golf destination roku 2017. Ocenění je výsledkem volby 230 golfových novinářů z 36 zemí! Tucet korutanských golfových hřišť nabízí optimální podmínky pro provozování našeho sportu. Jejich výraznou charakteristikou je citlivé zasazení do krajiny, krásné výhledy na některá z velkých korutanských jezer a na blízké hory. Klima je vynikající, ročně zde napočítají kolem 300 slunečných dní, teplota vody v jezerech dosahuje díky tomu v letních měsících až k 28 stupňům!

Karta ALPE ADRIA Golf Card
Deset korutanských hřiť a 40 hotelů je partnery ALPE ADRIA Golf Card. Tato karta zajišťuje vstup za zvýhodněných podmínek na 3, 4 nebo 5 hřišť nejen z Korutan – z 20 hřišť je polovina ze Slovinska a italské provincie Venezia Giulia.
Jednotná cena a dokonalá možnost volby hřišť umožňuje hráčům poznat tři kultury, tři druhy kulinářských zážitků ve třech zemích jednoho regionu. Karta je dostupná ve třech variantách: 3 green fee za 190 euro, 4 green fee za 245 euro, 5 green fee za 295 euro.

Jak se tady najíme
Při našich golfových výbojích jsou nedílnou spoučástí zážitků zážitky gastronomické, poznávání místní kuchyně. Ta korutanská poskytuje specifická menu, ovlivněná blízkými zeměmi – Itálií a Slovinskem. Společně tvoří celek alpsko-jadranské kuchyně.

Hřiště, kde můžete uplatnit kartu
Korutany: Velden Köstenberg, Moosburg Pörtschach, Klagenfurt-Seltenheim, Kärntner GC Dellach, Schloss Finkenstein, Millstätter See, Bad Kleinkirchheim, Golfpark klopeinersee-Südkärnten, Jacques Lemans GC St. Veit-Längsee a Nassfeld Golf.
Jižní Tyrolsko: GC Dolomitengolf
Itálie: Golf Senza Confini Tarvisio, GC Grado, GC Jesolo, GC Venezia
Slovinsko: Golf Bled, ArboretumLjubljana, Livada, Otocec, Diners Ljubljana, Bovec

Bonus navíc
Pokud hrajete před hlavní sezonou do konce dubna nebo po jejiím skončení od 9. října s kartou Alpe Adria, hraje váš spoluhráč na většině hřišť zdarma!

Kontakty
Golf v Korutanech: www.golflust.at
Informace o Korutanech: www.korutany.com

Připravil: Ivo Doušek


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...