Capto-750Zimní období nabízí ideální příležitost pro zlepšení krátké hry, především patování. Revoluční systém CAPTO 2gen představuje absolutní novinku pro diagnostiku patování. Popisovaný přístroj využívá nejmodernější technologie a vyhodnocuje tak v řádech milisekund techniku patovacího pohybu.

Jádro patovacího systému tvoří senzor, operující s až 50 parametry, které detailně analyzuje a simuluje samotný pohyb v softwaru. Výstup je tak velmi srozumitelný a poskytne vám komplexní informace potřebné k vyhodnocení patovacího úderu. Díky tomu jste schopni okamžitě identifikovat chybu při samotném pohybu a pracovat na jejím odstranění.

Jak vysvětluje Lukáš Horák, který systém na tuzemské golfové scéně nabízí, samotný senzor je velmi malý a pro použití jej umístíte na šaft hole a spárujete s počítačem či tabletem. Následně patujete na libovolně zvolené cíle a systém zaznamenává vyhodnocované parametry pro jednotlivé údery, a to v intervalu 3,3 milisekundy, ze vzdálenosti až 50 metrů.
Výsledkem analýzy patování je soubor dat o pohybu, úhlech, akceleraci, rychlosti, vibraci či ztuhlosti svalů během úderu. Z dat například odhalíte, v jakém momentu zavíráte líc hole a které parametry to mohou působit. „Vedle snadné aplikace je to především velká přesnost, přehlednost a srozumitelnost výstupů, které může vyhodnotit i rekreační hráč. To jsou hlavní přednosti CAPTO 2gen," uvádí Lukáš Horák.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...