Big fitJe na čase věnovat se mobilitě, kondici a meditaci. Pohybová aktivita je v tomto období velice důležitá – povzbuzuje pozitivní myšlení, zlepšuje imunitu a samozřejmě zabraňuje ve zvyšování nadbytečných kilogramů. Je však třeba cvičit v dávkách, které jsou vašemu tělu přiměřené. Přetížení organismu fyzickou námahou zapříčiňuje jeho oslabení a může vést i k oslabení imunity. Takže všeho s mírou, cvičit nejen kondičně, ale protahovat se a uvolňovat mysl, snažit se oprostit od vnějších stresových vlivů.

Pro toto číslo jsme pro vás připravili pár cviků pro mobilizaci kyčlí, protažení zadní strany stehen a srovnání páteře. Během provedení těchto cviků máme aktivní celé tělo. Před jejich prováděním je třeba tělo lehce zahřát, aktivovat jemným strečinkem.

Cvik 1
Plynulý přesun v pozicích, aktivní střed těla, vzpřímená páteř, uvolňování kyčlí. V každé pozici vydržím 5 vteřin, provedeme 10x.

Cvik 2
Vzpor, vnější rotace, výdrž 10 s v každé pozici, střídavě levá a pravá strana, 4 kola

Cvik 3
Vzpor, vnitřní rotace, výdrž 10 s v každé pozici, střídavě levá a pravá strana, 4 kola

Cvik 4
Rotace páteře, váha v obou nohách stejně, výdrž 10 s v každé pozici, střídavě levá a pravá strana

Cvik 5
Protažení zadní strany stehen, pomalu s rovnými zády, dopínáme kolena, výdrž 4x 10 s

Příspěvky, které přinášíme, můžete sledovat online především na Instagramu, kde denně přidáváme videa a fotky s motivací ke cvičení s vlastní vahou či dostupnými pomůckami pro domácí potřebu. Proto i vás čtenáře časopisu Golf zveme k nám na Instagramový účet @big1fitness, kde si můžete zacvičit dle rad našich trenérů.

Připravil: Tým Big One Fitness


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...