Výbava

Prouzova 700px

PING Vault 2Příhodný název odkazuje na novou porci patrů značky PING. Ta nese název Vault (česky trezor) a „podtitul" 2.0. Stoprocentně frézované hole opět pracují s patentovanou technologií True Roll (TR), nové je vyvážení dle požadavku hráče. Systém vyvážení spodní části nabízí tři verze: ocel (standardní hmotnost hlavy), wolfram (o 15 g těžší než standard) a hliník (o 15 g lehčí než standard).

Celý článek...

Garmin Approach Z80Garmin Approach Z80 je laserový GPS dálkoměr pro hráče golfu, který má ve své paměti předehrané mapy více než 41 000 golfových hřišť. Při golfu umožňuje nejen zamířit a změřit vzdálenost k libovolnému viditelnému cíli na hřišti, pomocí GPS dokáže v zorném poli zobrazit podrobnou mapu hřiště, včetně překážek a souvisejících vzdáleností.

Celý článek...

Callaway Speed XRNejdelší i nejtolerantnější svého druhu, takovou pozici v řadě XR zastává poslední přírůstek v segmentu drajvrů – Callaway XR Speed. Při jeho konstrukci zúročili veškeré poznatky týkající se aerodynamiky a technologie úderové plochy. Z jeho předností mohou těžit hráči všech úrovní, zejména ti, kteří hledají drajvr, s nímž míč snáze pošlou do vzduchu a který pomáhá napřímit úder.

Celý článek...

pxg x fwVelmi vzletně charakterizuje PXG své nové přírůstky v podobě kolekce X. Drajvr, fervejová dřeva i hybridy jsou navrženy s ohledem na nízkou míru rotace, dostatečnou délku a nekompromisní zvuk i cit. K tomu přidejte dva ze tří železných setů cílených na lepší hráče.

Celý článek...

Callaway X SeriesŘekne-li se řada X, nemusí jít zrovna o populární seriál Akta X. Stejné označení může nést i špičková obuv z dílny Callaway. X Series je totiž určená všem golfistům, kteří to s hrou myslí vážně. Kombinuje v sobě technologie umožňující maximální přenos energie i minimalizaci její ztráty. Stabilní platforma nabízí výtečné parametry, pokud jde o kontrolu i razanci.

Celý článek...

Ecco Biom HybridMožná i tak se budete vzdálěně cítit v nejnovějších modelech golfové obuvi ECCO. Už třetí generace Biom Hybrid je totiž zhotovená z velmi kvalitní jačí kůže. A to je jen jedna z předností produktu renomovaného skandinávského výrobce.
Gore-texová vysoce prodyšná a výjimečně tenká membrána zajišťuje naprostou pohodu, vaše chodidla vždy uchová v suchu. Za zmínku stojí velmi dobrá odolnost, rovnováha a opora, v neposlední řadě oceníte i širokou barevnou paletu.

Celý článek...

Strana 9 z 75

9

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...