Inzerce
Výbava

Prouzova 700px

BlaseA to rovnou třikrát prostřednictvím nových modelů obuvi Puma. „Naše nová dámská řada pro rok 2017 jasně vyjadřuje závazek společnosti zaměřit se také na dámský golf, protože v ženách spatřujeme budoucnost golfu," objasňuje hned na úvod šéf sekce obuvi Grant Knudson.

Celý článek...

Inzerce

ECCO CoolCo by tak mohlo vzniknout, když spojí dohromady síly dva extra silní hráči? Rovnice vypadá jednoduše – ECCO + GORE = špičková bota Ecco Cool. Komfort při chůzi, pohodlí bez ohledu na panující podmínky a dokonalá ochrana.
Jeden z pilířů letošní novinky najdete pod označením GORE-TEX® SURROUND. Jedná se o vylepšený systém vzduchových kanálků, procházejících spodkem obuvi. Díky němu bota skvěle „dýchá", aniž by to negativně ovlivňovalo voděodolnost.

Celý článek...

CBB Beta driverPřesně v ten den v lednu dorazila na pulty vybraných obchodů nová řada holí Callaway Big Bertha s podtitulem Beta. V jejich vzhledu se promítne um špičkových japonských designérů, avšak tím výčet předností teprve začíná...

Celý článek...

Mizuno JPX900 drPřesně to slibuje Mizuno v nejnovější kolekci pod označením JPX900. Vedle drajvrů v řadě figurují fervejová dřeva a hybridy. Nová sada hned získala zajímavý primát v podobě nejvyšší rychlosti míče v historii značky. A ta je pěkně bohatá, neboť se datuje už od roku 1906! Na co dalšího se můžete těšit? Maximální možnost přizpůsobení, optimalizovaný úhel odpalu a množství rotace, jež nabídne metry navíc.

Celý článek...

Nike Vapor HeroSpolečnost Nike sice oznámila stažení se z golfových vod, ale pouze v segmentu holí. A tak pokud rádi oblékáte a obouváte produkty označené typickou „fajfkou", nezoufejte, máme pro vás další novinku, a sice botu Lunar Control Vapor. Díky ní se výrobce pochlubil novou podrážkou, jejíž trakční systém nabízí dokonalou stabilitu.

Celý článek...

OJ 17Švédská značka Oscar Jacobson proslula kvalitou, precizností i nadčasovým pojetí svých produktů. A oceňují to i golfisté, kterým vřele doporučujeme jednu z nejoblíbenějších bund Marco Tour. Ačkoliv se skládá ze tří vrstev, je naprosto pružná a dokonale vás ochrání před větrem i vodou. Nabízí se ve čtyřech barevných variantách a buďte si jisti, že s ní zaboduje na hřišti i mimo něj.

Celý článek...

Strana 9 z 65

9

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...