Black Stork
Výbava

Prouzova 700px

Tit miceTitleist svými novými míči Pro V1 a Pro V1x opět posouvá výkonnostní laťku. Precizní design míče napovídá, že nová sofistikovaná technologie nabídne maximum bez ohledu na výkonnostní kategorii hráče, a tak se můžete těšit na bezkonkurenční kvalitu i konzistenci.

Celý článek...

Ex10 driverTour Edge každoročně nabízí výkonné hole za mimořádně příznivé ceny. Výjimkou není ani jejich letošní nabídka, jež vychází vstříc všem kategoriím hráčů. Ačkoliv tento americký výrobce nepatří na tuzemském trhu k dravcům, rozhodně byste jejich zboží neměli obcházet obloukem.

Celý článek...

Ping Glide2Od hlavy až k patě, tak nějak se rodily zatím poslední wedge PING 2.0 Glide, slibující naprostou kontrolu rány z jakékoliv vzdálenosti. Výrobce přináší komplexní výkon a technologicky nejpokročilejší wedge, s nimiž nad krátkou hrou získáte „bezmeznou" moc.

Celý článek...

TM DR M1Jakými holemi hráli hlavní protagonisté letošního Masters? Odpověď zní TaylorMade. Dřeva řady M i hráčská železa jsou neklamným důkazem, že nad říší tohoto výrobce slunce nemusí zapadat, byť se nad značkou stahovala mračna. Drajvry TaylorMade ovšem dlouhodobě patří na vrchol a v Augustě to bylo vidět. Světová jednička v segmentu drajvrů si vloni připsala nejvyšší počet výher na PGA Tour. Není divu, že řadou M chce svůj vliv upevnit.

Celý článek...

King PurVypadá to sice, jakoby se společnost Cobra držela stranou těch největších hráčů, ale její poslední výrobky sklízejí uznání na mnoha frontách. Zejména drajvry si vysloužily pochvalu. Bude tomu tak i v segmentu wedží? Zasadit se o to má model s možná poněkud prapodivným názvem – King PURTM.

Celý článek...

KZG ZOPlusKZG stále více vstupuje do povědomí hráčů, které chce nově upoutat železy ve stylu žiletek. V případě modelu ZO Plus se tak jedná o hole určené zejména soutěžním golfistům. Původní verze ZO už mezi tourovými profesionály zdomácněla, stejně jako mezi nadšenými a zdatnými amatéry. Na rozdíl od jiných producentů, kteří s novými holemi přicházejí každoročně, KZG plánuje uvedení novinek pečlivě, a tak světlo světa spatřují až po dokonalém prověření.

Celý článek...

Strana 9 z 67

9

Přihlášení Golf News

Poradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...