Výbava

Prouzova 700px

Cobra King OSTakové bývají hole s označením „oversize". Jedny takové přinese Cobra Golf. Konkrétně model želez Cobra KING Oversized. Je nabíledni, co přinesou. Největší hlavu v historii společnosti a spolu s ní i největší sweetspot. Těšit se můžete na snadný zásah, dostatečnou délku, toleranci a kontrolu. Pokud jste s golfem začali nedávno a hledáte první set, pak vám představujeme horkého kandidáta.

Celý článek...

EvnrollPatry Evnroll na tuzemských hřištích rozhodně zatím nezdomácněly, možná byste ale měli zbystřit pozornost. Hole legendárního designéra Guerina Rifea charakteristické jedinečným frézovaným vzorkem v líci vykazují nulový rozptyl a podle učiněných testů MyGolfSpy.com si vysloužily hodnocení „nejlepší z nejlepších". Bez ohledu, zda soutěžily s patry typu blade či mallet, drtily konkurenci v zóně od 1,5 do 6 metrů.

Celý článek...

Clev 3Zní to až neuvěřitelně, ale společnost Cleveland prodala už více než milion wedží. Svět krátké hry měnili pomocí ikonického modelu 588, který na trh uvedli roku 1988. Od té doby hráči používající wedge Cleveland vybojovali na Tour 351 prvenství včetně 26 majorů. Není divu, že tyto zbraně třímalo v ruce jedenáct světových jedniček.

Celý článek...

Adidas WCitelně se ochladilo, kraťasům je konec, ale s golfem končit nemusíte. Nová kolekce Adidas s označením climaheat se už postará, aby vám takzvaně „nezalezlo za nehty". Chlad si na vás zaručeně nepřijde v bundě Prime-Fill, která kolem vás doslova uzamkne teplo. Jeho úniku brání bezešvé spoje i vnitřní izolační vrstva. Zároveň je svršek prodyšný, takže se nebudete potit. Kromě toho vyniká lehkostí i pružností, abyste švihali zcela bez omezení.

Celý článek...

Mizuno T7Velmi dobrá hra železy a krátká hra vždy bývala doménou Luka Donalda. Ten se v dějišti Open představil s novými wedgemi Mizuno s modrou povrchovou úpravou. Původní S5 nahradil T7 s loftem 54° a 60°. Vedle této podoby jsou k dostání i ve verzi bílý satén a na krčku najdete nápis „GF Forged 1025 Boron".

Celý článek...

SteelheadHráči vyšších a středních hendikepů mají obrovský potenciál, pokud jde o zlepšení vlastní hry, potažmo skóre. A renomovaný výrobce golfových holí se jim tuto cestu rozhodl ještě usnadnit. Jak? Pomocí dvou kategorií holí se společným jmenovatelem Callaway Steelhead XR.

Celý článek...

Strana 9 z 64

9

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...