Brother-leaderboard
Výbava

Prouzova 700px

Poprvé na severní Moravě!

Ve dnech 30. 6. (středa) a 1.7. (čtvrtek) se v areálu Prosper Golf Resortu na Čeladné koná ojedinělá akce. K dispozici budou stovky holí na vyzkoušení, měření biometriky, profi fitting a nFLIGHT radar analyzer.

Celý článek...

ABF-fordecor

Clearview Putter není žádná hračka, ale důmyslná zbraň!

Hned na první pohled zaujme čirý a průhledný akrylát, použitý na výrobu hlavy patru, umožňující realizovat převratný systém zaměřování patů, takzvaný Dual-Line Alignment System. Jeho podstatou jsou zaměřovací linky na vrchní (černá a zelená) a spodní části (bílá nebo červená) hlavy patru s opravdu jednoduchým návodem na správné použití – dokonale zamířeno máte v okamžiku, když spodní linky zmizí a vy vidíte jen ty vrchní!
Přestože neobvyklý materiál by mohl svádět k řazení patru Clearview do kategorie tréninkových pomůcek, není to pravda. I díky důmyslnému vyvážení získáte jeho koupí plnohodnotnou hůl, která bude šetřit vaše skóre i v reálné hře.
Cena: cca 4 000 Kč (159 USD)

Stránky výrobce

Připravte se, TaylorMade Rossa Ghost Putter přichází

Horká novinka sezony 2010 mezi patry – Rossa Ghost přináší lepší kontrast mezi sněhově bílou hlavou a sytě zeleným trávníkem, usnadňující vnímání orientace hlavy i její udržení ve zvoleného směru. Účinnosti pak napomáhají i tři vodicí linie a kruhový otvor v zadní části hlavy. Osvědčený systém AGSI v kombinaci s vložkou na úderové ploše pak potlačují backspin a podporují žádoucí dopřednou rotaci v co nejkratším okamžiku po kontaktu hlavy s míčem. Očekávat můžete 4º loft, 70º lie a ¾ offset. Vyráběn bude i pro leváky.
Poprvé byl světu představen na přelomu dubna a května na turnaji USPGA Tour v Charlotte, na amerických pultech ho čekají tento měsíc (očekávaná cena cca 160 dolarů), posléze by měl zamířit i do Evropy.

Více o Rossa Ghost

Podívejte se na první kovaná železa značky Ping

Pokud pomineme pár stovek experimentálních kousků z roku 1961, pak se teprve duben 2010 zapsal do historie společnosti Ping jako zlomový okamžik uvedení prvních kovaných želez na trh. V první fázi to bylo Japonsko, o něco později bude na řadě USA a Evropané si budou muset počkat ještě déle.
Nečekejte však žádné tradiční žiletky. Kovaná železa Anser mají nejenom toleranční vybrání v zadní části hlavy, ale i docela širokou spodní část zatíženou woframem a především pro žiletky netypický offset! Vždyť první cílovou skupinou jsou Japonci, kteří sice milují hru kovanými holemi, vyžadují však i snadnou ovladatelnost.

Stačí 500 dolarů a udělat si čas 10. května odpoledne

Líbil se vám Mickelsonův patr, se kterým vyhrál Masters, a rádi byste ho vlastnili? Společnost Odyssey vyslyšela volání a uvede na trh limitovanou sérii 164 patrů (82 kusů pro praváky a 82 kusů pro leváky) s označením Odyssey ProType PT 82 putter, který bude přesnou kopií vítězného modelu. Těšit se tak můžete na model blade s bílou White Ice vložkou s wolframovou vrstvou za úderovou plochou a jednoduchým bílým zaměřovadlem přesně tak, jako měl Phil Mickelson na letošních Maters.
Patry by se měly nabídnout k prodeji v pondělí 10. května v 11.00 a.m. EST (s ohledem na letní čas by to mělo být s největší pravděpodobností v 17.00 hodin našeho času) na webu OdysseyGolf.com.

Nike - One Vapor Speed

Třídílný ionomerový koktejl byl namíchán jako ideální projektil pro švihovou rychlost průměrných amatérů (tedy drtivé většiny golfistů). Na upravených vlastnostech má lví podíl střední přenosová vrstva (Power Transfer Layer), optimalizující vztah mezi jádrem a povrchem míče pro ideální počáteční rychlost, maximální dosahovanou vzdálenost a dostatečnou kontrolu. Cena: cca 990 Kč/12 ks

Více informací

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...