Golfiq
Výbava

Prouzova 700px

Displej zatím „jen“ promítá loga sponzorů

Výstřední golfista John Daly už dlouho nepoutá pozornost svými výkony, a snad i on sám se na hřišti nudí. Možná se to ale začas změní. Čtyřiačtyřicetiletý Američan si do svého výrazného červeno-bílého bagu nechal nainstalovat displej. Na obrazovce se budou střídavě objevovat loga jeho sponzorů, ale Daly už plánuje, jak do své přenosné televize dostat oblíbené pořady.

ABF-interior

Driver Cobra ZL Limited Edition

Pokud se chcete odlišit a vlastnit designově odlišný drajvr, volte novou Cobru ZL Limited Edition. Ta se zcela diametrálně vymezuje proti záplavě černých driverů, neboť je vyvedena v bílé barvě. Jedná se o exkluzivní kolekci běžného, špičkového driveru Cobry Z, kterých bude na trh uvedeno pouze 500, přičemž každý bude mít své vlastní výrobní číslo.

Stránky výrobce

Železa Wilson Di 11 aneb Golfová prodloužená

Řady golfových želez Wilson s označením Di již mnoho let charakterizují železa pro hráče se středními a vyššími hendikepy. Zkratka Di v názvu je z anglického distance, tedy vzdálenost. Výrobce deklaruje, že s novými holemi s označením Di 11 byste měli dosahovat delších ran než s holemi od konkurence, přičemž se zároveň nabízí o 36 % větší sweetspot, než je v této třídě běžné. Orientační cena: do 2 000 Kč/hůl. Hole jsou již v prodeji i na českém trhu.

Více o Wilson Di 11 na stránkách výrobce

Nejenom módní Nike SQ Machspeed Black

Černá, černá, černá. Tato barva v současnosti golfovému světu vládne. Nike SQ Machspeed Black je toho dalším dokladem. Jestliže u želez, zejména wedge, má použití tmavé barvy opodstatnění, protože redukuje odrazy slunečních paprsků, u drajvrů se jedná víceméně pouze o designovou záležitost.
Již starší model měl mnoho prvků, které měly napomoci lepšímu obtékání vzduchu kolem hlavy hole při švihu. Nový drajvr na tyto myšlenky navazuje a opět aerodynamické prvky vylepšuje. Díky konstrukčním úpravám mají rány nižší trajektorii a nižší rotaci míče. Hůl je vybavena prověřeným systémem STR 8 Fit, jenž umožňuje nastavit hlavu hole tak, aby se redukovaly chyby hráče.

Stránky výrobce

Přichází TaylorMade Burner Superfast 2.0

Od svého uvedení v roce 2007 si získal oblibu u mnoha profesionálních i amatérských golfistů. Sklidil čtrnáct vítězství mezi profesionály a v bagu ho měl i celkový vítěz PGA Tour 2010. Nyní TaylorMade přivádí na trh druhou generaci tohoto populárního drajvru. Hůl váží pouhých 279 gramů a je tak nejlehčí holí v historii značky. Nízká hmotnost a delší shaft umožňují golfistům každé výkonnostní kategorie švihat rychleji a dosahovat větší vzdálenost při odpalu. Největší novinkou v celé řadě Burner (bude uvedeno fw i rescue) je použití bílé matné barvy hlavy hole a černá úderová plocha. V kontrastu s golfovým míčem umožňuje mnohem snazší zamíření. A ceny? 300 euro (drajvr), 200 euro (fervejové dřevo) a 170 euro (hybrid). Zdroj: Lukáš Braun, Golf Plus

Více o TaylorMade

I ve dne se dá lovit pod rouškou „tmy“

Černý jako noc – takový je nový jedenáctidílný set značky Komperdell EQT Black Edition, obsahující sedm želez (5–SW), jedno fervejové dřevo, drajvr a patr rovněž z řady Black Edition. Součástí setu je cartbag o průměru 10 palců. Železa osazená šafty K7 Chrome lze zakoupit i samostatně za cenu 570 euro, kompletní set je k dostání za 1 200 euro a za stejnou cenu pořídíte i limitovanou zlatou edici.

Stránky výrobce

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...