Pravidla
Výbava

Prouzova 700px

Adidas_2Přesně taková je nová obuv Adidas TOUR360 ATV, jež se na trhu objeví v září a slibuje další revoluci na poli golfových botek. Komplimenty na její adresu nešetřil ani španělský profesionál Sergio García, který si pochvaloval výbornou stabilitu i smělé barevné provedení.

Celý článek...

ping-g20-ironsLéto 2011 bude už navždy u Pingu spojeno s uvedením modelové řady G20. A co by to bylo za set, kdyby chyběla železa. Ping G dvacítky mají hlavu z ušlechtilé oceli (17-4) s vícenásobnými dutinami v zadní části, které jsou vyplněny elastomerem, který kromě účinného tlumení nežádoucích vibrací poskytuje i lepší cit pro míč při kontaktu s míčem. Ale! Prvotní zadání, stojící u vzniku této řady, znělo: Zdokonalit obvodové vyvážení. A dobrá věc se podařila. Železa Ping G20 se tak pyšní přívlastkem extrémního obvodového vyvážení, což ocení zejména hráči, kteří ne vždy zasahují míč tím jediným ideálním bodem na úderové ploše hole.

Celý článek...

marumanModel Shuttle i4000X uvedli zástupci společnosti Maruman Golf slovy, že se jedná o největší dřevo světa. A právem. Hlava dřeva č. 3 vytlačí vodní válec o objemu celých 230 cm3, zatímco konkurenti na trhu se musí smířit s hodnotami výrazně nižšími. Vždyť například TaylorMade Burner SuperFast 2.0 má objem 200 cm3, Ping K15 nabízí 199 cm3 a Nike VR Pro dokonce jen 160 cm3.

Celý článek...

Adidas_polo…a uspořádal módní přehlídku v newyorském Milk Studios s výhledem na řeku Hudson, kde uprostřed nových botiček a holí TaylorMade kmitali číšníci a servírovali miniaturní předkrmy. To by samozřejmě žádný „odvaz“ nebyl, pokud by se nás jeden z předních výrobců golfového oblečení i obuvi nerozhodl překvapit. Čím?

Celý článek...

Nike_prototypNa trh přichází Nike prototype Free golf shoe. Jedná se o prototyp, který vyvinula firma Nike spolu s Tigerem, bohužel prozatím jen speciálně pro něj. Svršek je ze strečového materiálu s polyuretanovým nástřikem, jaký používá firma Nike na svoji řadu basketbalových bot. Patní část je vyrobena z recyklovaných (věhlasných) Nike Air Max bot. Spodek je pak inspirován botami používanými pracovníky záchranek.

Celý článek...

darren2Značka Stuburt, která se zaměřuje na výrobu golfové obuvi a oblečení, slaví své další vítězství, tentokrát na major turnaji. British Open 2011 totiž ovládl Darren Clark – tvář britské firmy Stuburt, čímž si zajistil jak největší úspěch v dosavadní kariéře, tak druhé vítězství na posledních pěti major turnajích pro Stuburt.

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...