Brother-leaderboard
Výbava

Prouzova 700px

Nejenom módní Nike SQ Machspeed Black

Černá, černá, černá. Tato barva v současnosti golfovému světu vládne. Nike SQ Machspeed Black je toho dalším dokladem. Jestliže u želez, zejména wedge, má použití tmavé barvy opodstatnění, protože redukuje odrazy slunečních paprsků, u drajvrů se jedná víceméně pouze o designovou záležitost.
Již starší model měl mnoho prvků, které měly napomoci lepšímu obtékání vzduchu kolem hlavy hole při švihu. Nový drajvr na tyto myšlenky navazuje a opět aerodynamické prvky vylepšuje. Díky konstrukčním úpravám mají rány nižší trajektorii a nižší rotaci míče. Hůl je vybavena prověřeným systémem STR 8 Fit, jenž umožňuje nastavit hlavu hole tak, aby se redukovaly chyby hráče.

Stránky výrobce

ABF-fordecor

Přichází TaylorMade Burner Superfast 2.0

Od svého uvedení v roce 2007 si získal oblibu u mnoha profesionálních i amatérských golfistů. Sklidil čtrnáct vítězství mezi profesionály a v bagu ho měl i celkový vítěz PGA Tour 2010. Nyní TaylorMade přivádí na trh druhou generaci tohoto populárního drajvru. Hůl váží pouhých 279 gramů a je tak nejlehčí holí v historii značky. Nízká hmotnost a delší shaft umožňují golfistům každé výkonnostní kategorie švihat rychleji a dosahovat větší vzdálenost při odpalu. Největší novinkou v celé řadě Burner (bude uvedeno fw i rescue) je použití bílé matné barvy hlavy hole a černá úderová plocha. V kontrastu s golfovým míčem umožňuje mnohem snazší zamíření. A ceny? 300 euro (drajvr), 200 euro (fervejové dřevo) a 170 euro (hybrid). Zdroj: Lukáš Braun, Golf Plus

Více o TaylorMade

I ve dne se dá lovit pod rouškou „tmy“

Černý jako noc – takový je nový jedenáctidílný set značky Komperdell EQT Black Edition, obsahující sedm želez (5–SW), jedno fervejové dřevo, drajvr a patr rovněž z řady Black Edition. Součástí setu je cartbag o průměru 10 palců. Železa osazená šafty K7 Chrome lze zakoupit i samostatně za cenu 570 euro, kompletní set je k dostání za 1 200 euro a za stejnou cenu pořídíte i limitovanou zlatou edici.

Stránky výrobce

„Zlatíčko“ s pečetí Komperdell

Už jsme si zvykli, že s výbavou značky Komperdell vás jen tak někdo nepřehlédne. Po zlatých patrech je tu další exkluzivní přírůstek, se kterým se pro změnu blýsknete na odpališti. Nové drajvry EQT s objemem 435 cm3 jsou k dispozici v loftech 9°, 11° a 13°, pro praváky i leváky a kromě pozlacené verze můžete volit i elegantní černou variantu.

Celý článek...

Nejnovější Diablo od Callawaye

Kdopak že to znovu vystrkuje růžky? Bylo by až s podivem, kdyby vývojáři od Callawaye nepřišli zase s něčím novým. Důkazem budiž drajvr Callaway Diablo Octane, který má i svou „túrovou“ podobu. A protože černá v příští sezoně nejspíš poletí, oblékli hůl také do sametově černého hávu. Při zkoumání vlastností tohoto drajvru se skoro vnucuje pocit, že při jeho vzniku se nechali inspirovat olympijským heslem „rychleji, výše, silněji“, pouze druhý jmenovaný výraz nahradili slůvkem lehčí. Ano, právě slova lehčí, rychlejší a silnější stojí v pozadí této malé revoluce v callawayské dílně. Jedinečný a nový kovaný kompozit dovoluje v porovnání s titanovými drajvry ještě lepší rozložení váhy. Výsledkem ve srovnání s předchůdcem Diablo Edge je osm yardů k dobru.

Stránky výrobce

Modely 910 D2 a 910 D3 a systém SFT

Nejnovější modely drajvrů pro rok 2010 se sice od svého předchůdce 909 liší i v drobných technických vylepšeních (o 17 % odlehčená horní část, vyměnitelné závaží 2–12 gramů, vylepšená technologie nestejnoměrné tloušťky líce VFT atd.), doslova převratnou novinkou je ale systém SFT (Sure Fit Tour), umožňující nastavování hlavy v „domácích“ podmínkách. A nebyl by to Titleist, kdyby nešel ještě o krok dál než současná konkurence. Systém SFT totiž umožňuje nastavovat jak loft, tak lie, vždy ve čtyřech krocích po půl stupni. Označením 1, 2, 3 a 4, respektive písmeny A, B, C a D tak vzniká jednoduchá tabulka, která umožní zareagovat na svou aktuální formu každému hráči.
Padesát limitovaných kousků se objeví na českém trhu ještě do konce roku, ostatní si budou muset počkat na jaro 2011. Předpokládaná cena by se měla pohybovat okolo 10 000 Kč.

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...