Xxio primeI tak by se dal přeložit název nejnovějšího drajvru značky Xxio – Prime, prezentovaného ve dvou verzích loftu, 10,5° a 11,5°. Lídr v segmentu ultralehkého golfového vybavení slibuje „luxusní výkon". Navržen je pro hráče se střední rychlostí švihu a údajně z hlediska vzdálenosti a přesnosti předčí běžnou konkurenci. Nový drajvr zvyšuje rychlost a mírní či eliminuje slice, aniž byste museli vědomě měnit švih. Zavření líce v impaktu umožňuje delší a rovnější odpal. Souvisí to s redesignem krčku a snížením tuhosti špičky šaftu. Vedle napřímení úderu hůl podporuje draw.

Líc kovali z titanu Super-TIX ® PLUS, což je velmi lehká a pevná slitina. Úderová plocha míč výborně odráží, sweet spot je ve srovnání s předchozím modelem nepatrně větší. Za pozornost stojí i tolerance, jíž docílili rozšířením špičky a zúžením patky, snížením těžiště, odlehčením krčku a jeho posunem blíže středu líce a dále již zmíněným zmírněním tuhosti špičky šaftu.
Hůl vyniká lehkostí, což platí i pro šaft. Při jeho zhotovení využili karbonová vlákna i speciální pryskyřici. Díky tomu SP-1000 váží pouhých 36 gramů! O další úsporu hmotnosti se postaraly hlavy i grip.

Stránky výrobce: www.xxiousa.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...