Cobra SpeedPrvní svého druhu – tak Cobra charakterizuje svá nejnovější fervejová dřeva KING F9 SPEEDBACK s počítačově frézovanou lící, u nichž se dle testů podařilo zvýšit rychlost míče o 4 km/h ve srovnání s tradiční leštěnou úderovou plochou. Dřeva mají nízko a vzadu usazené wolframové závaží, dále využívají osvědčené upravené kolejnice Baffler, s jejichž pomocí se těžiště posouvá hlouběji a níž. Z dalších rysů stojí za připomenutí vylepšená interakce s povrchem. Usazení závaží níž a vzadu podporuje vyšší let míče a vede k větší toleranci.

Polymerová koruna a titanové pláty na spodní části umístěné ve směru obtékání vzduchu kolem koruny napomáhají snižovat odpor vzduchu a zvyšují rychlost hlavy hole. Na hlavu použili také karbon, což dovolilo snížit hmotnost.
Pomocí mechanismů MyFly8 a Smart Rail (slouží k udržení líce kolmo bez ohledu na loft) lze nastavit loft do osmi poloh (a 3 draw), čímž si hráč uzpůsobí trajektorii i úhel odpalu v souladu se svými požadavky.

Muži i ženy mohou volit ze tří fervejových dřev 3-4, 5-6 a 7-8, ženy na šaftu Fujikura ATMOS 55, muži mohou volit mezi šaftem Helium 60 (4F2-LITE) s vysokým úhlem odpalu a středním spinem a modelem Fujikura ATMOS Blue 7 (S, R), který nabízí střední úhel odpalu i střední míru spinu.

Cobra FW SpeedK dispozici je i Tour verze fervejového dřeva, a to ve dvou konfiguracích: 3-4 (12°, 12,5°, 12,5° Draw, 13,5°, 13,5° Draw, 14,5°, 14,5° Draw, 15°) a 4-5 (16°, 16,5°, 16,5° Draw, 17,5°, 17,5° Draw, 18,5°, 18,5° Draw, 19°) v provedení saténová černá, s černým gripem Lamkin Crossline (58+) Connect a šaftem Project X HZRDUS Smoke 70 (XS, S) se středním úhlem odpalu a nízkou mírou rotace.
Využívá stejné technologie jako základní verze, nabízí však kompaktnější tvar vyžadovaný lepšími hráči. Těžiště je vpředu, což umožňuje pronikavý let s nižší rotací, lepší kontrolu i větší práci s trajektorií.

Stránky výrobce: www.cobragolf.com

Foto: výrobce


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...