TM bbgNení nadto mít své hole jako v bavlnce. Řešení nabízí TaylorMade prostřednictvím bohaté nadílky bagů pro nadcházející sezonu. Vycházejí z osvědčené a populární technologie FlexTech a kombinují v sobě funkčnost, estetiku, ergonomii i špičkové materiály. Společnost zdůrazňuje, že právě v tomto segmentu zboží hodlá udržet rostoucí trend. Pomoci by jí v tom měly dva klíčové prvky, zmiňovaný systém FlexTech a nový systém nastavitelných popruhů. FlexTech je vícedílná skládací základna umožňující snadné rozložení bagu, čímž získáte dodatečný prostor, nový systém popruhů bag připevní tak, aby se hmotnost ideálně rozložila.

Letošní kolekce zahrnuje stand bagy FlexTech včetně voděodolného provedení. Jedinečná konstrukce s jednou hlavní kapsou po straně nabízí dostatek prostoru, zároveň takové řešení snižuje hmotnost. Promítají se v něm požadavky na maximum místa v kapsách, verze do deště má připevněnou voděodolnou kapsu i držák na deštník. Klasická verze bagu váží pouhých 2,4 kg, děliče na pět částí vedou po celé délce, k dispozici máte jedenáct kapes včetně té, jež odolá vodě. Nabízí se ve čtyřech barevných kombinacích.
Model do deště o hmotnosti 2,1 kg nabízejí v pěti barevných provedeních a je mimo jiné vybaven protiskluzovým systémem. Nabízí šest kapes a k tomu jednu otevřenou na láhev.

Druhou novinku v sekci stand bagů najdete pod označením FlexTech Crossover. Golfisty si získá pro dokonalou ochranu holí, nabízí totiž čtrnáct sekcí jdoucích v celé délce bagu a deset kapes. To vše o váze 2,7 kg. Volit můžete ze tří barevných kombinací.
Hledáte-li lehčího společníka, vyzkoušejte FlexTech Lite, nejlehčí bag (2,1 kg) rodiny FlexTech. Pohodlný a funkční, kde hmotnost stlačili dolů díky jednodílné hlavní části. Čtyři děliče, osm kapes, protiskluzový systém, snadno přístupný prostor pro měřič a pět barevných variant.
Posledním v nabídce je stand bag LiteTech 3.0. Nejnovější a nejlehčí, kdy hmotnost snížili na 1,2 kg, přitom jde o zcela plnohodnotný bag. Použité materiály jsou třikrát lehčí než u modelů FlexTech Lite. Základnu tvoří nožičky z karbonových vláken, což jim propůjčuje i značnou odolnost. Pět částí, šest kapes a nový systém popruhů – to vše ve třech barevných kombinacích.

Stránky výrobce: www.taylormadegolf.com

Foto: výrobce


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...