Golfiq
Výbava

Prouzova 700px

Adidas_polo…a uspořádal módní přehlídku v newyorském Milk Studios s výhledem na řeku Hudson, kde uprostřed nových botiček a holí TaylorMade kmitali číšníci a servírovali miniaturní předkrmy. To by samozřejmě žádný „odvaz“ nebyl, pokud by se nás jeden z předních výrobců golfového oblečení i obuvi nerozhodl překvapit. Čím?

Celý článek...

ABF-interior

Nike_prototypNa trh přichází Nike prototype Free golf shoe. Jedná se o prototyp, který vyvinula firma Nike spolu s Tigerem, bohužel prozatím jen speciálně pro něj. Svršek je ze strečového materiálu s polyuretanovým nástřikem, jaký používá firma Nike na svoji řadu basketbalových bot. Patní část je vyrobena z recyklovaných (věhlasných) Nike Air Max bot. Spodek je pak inspirován botami používanými pracovníky záchranek.

Celý článek...

darren2Značka Stuburt, která se zaměřuje na výrobu golfové obuvi a oblečení, slaví své další vítězství, tentokrát na major turnaji. British Open 2011 totiž ovládl Darren Clark – tvář britské firmy Stuburt, čímž si zajistil jak největší úspěch v dosavadní kariéře, tak druhé vítězství na posledních pěti major turnajích pro Stuburt.

Celý článek...

Ping_G20_driverPod označením G20 přichází na trh další drajvr značky Ping, vycházející vstříc golfistům všech úrovní, kterým slibuje maximální délku ran i jejich přesnost.

Celý článek...

Nike_20XI-S_GolfBallNázev nových míčů od Nike je lehce tajemný, jakoby vypadl z knížek Dana Browna, ale obsahuje skutečně i nějaké tajemno pod povrchem. Odpověď je, že ano. Technici od Nike totiž ve spolupráci s firmou Dupont vyvinuli zcela nový materiál jádra míče, který je na bázi pryskyřice. Tento materiál má lepší vlastnosti než doposud používané materiály.

Celý článek...

novinky_cb4driverMyšlenka stojící za stvořením novinky roku 2011 – drajvru Exotics CB4 – by se dala vyslovit také jako poselství nejlepších hráčů těm dobrým. Nová CB4 je konstruována z titania 5-1-1-1, které je tvrdší, hustší a silnější než původní titanium 6-4, což umožňuje stavbu tenčích stěn s proměnlivou tloušťkou pro maximální (ještě povolený) spring efekt na větším počtu míst úderové plochy.

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...