Inzerce
Výbava

Prouzova 700px

Recept na podzimní plískanice

Firma FootJoy patří mezi golfisty k nejoblíbenějším výrobcům golfových rukavic a zejména golfových bot. Přestože léto ještě nekončí, FootJoy už myslí na podzimní plískanice a hráče, kteří se golfu oddávají i v horším počasí. Uvádí tak na trh model, v němž můžete jít bez obav hledat zatoulaný míč mimo fervej, aniž byste měli obavy z toho, že vám do bot nateče nebo že se příliš umažete.
Boty bude možné zakoupit na přelomu září a října. Pro muže budou ve velikostech 7–11, pro ženy 4–8, k dispozici i v polovičních číslech.

Stránky výrobce

Inzerce

V pořadí již sedmá vylepšená sada želez X značky Callaway vstupuje na trh pod označením X-24 Hot. Navazuje a postupně bude nahrazovat železa X-22. Jedná se stejně jako u předchozích modelů o hole lité, určené širokému spektru hráčů, od středních až po vyšší hendikepy. Hlavy hole si s jejími předchůdkyněmi určitě nespletete, jsou totiž tmavé, šedočerné, což vede k eliminaci odrazů slunečních paprsků při založení hole. Některé konstrukční prvky se opět vracejí do módy a ztmavování hlav mezi ně určitě patří.

Celý článek...

Novinky roku – Cleveland BRZ a Cleveland T-Frame

V březnu letošního roku byly uvedeny na scénu dva nejnovější modely patrů – klasický heel-toe BRZ a malletový T-Frame z kultovní dílny Never Compromise, která patří s Clevelandem stejné skupině vlastníků. Název BRZ je odvozen od bronzové povrchové úpravy, všechny čtyři modely spojuje zabudovaná měděná vložka na úderové ploše, poskytující jedinečný cit pro míč.
Mallet T-Frame posunuje svou konstrukcí více váhy do zadní části, čímž zvyšuje MOI eliminující drobné úderové chyby, hůl zdobí unikátní saténový design pohlcující odlesky a výrazný zaměřovací systém ve tvaru T, podle něhož je označován.
Cena: cca 2 000 Kč (BRZ); cca 3 000 Kč (T-Frame Mallet)

Stránky výrobce

Poprvé na severní Moravě!

Ve dnech 30. 6. (středa) a 1.7. (čtvrtek) se v areálu Prosper Golf Resortu na Čeladné koná ojedinělá akce. K dispozici budou stovky holí na vyzkoušení, měření biometriky, profi fitting a nFLIGHT radar analyzer.

Celý článek...

Clearview Putter není žádná hračka, ale důmyslná zbraň!

Hned na první pohled zaujme čirý a průhledný akrylát, použitý na výrobu hlavy patru, umožňující realizovat převratný systém zaměřování patů, takzvaný Dual-Line Alignment System. Jeho podstatou jsou zaměřovací linky na vrchní (černá a zelená) a spodní části (bílá nebo červená) hlavy patru s opravdu jednoduchým návodem na správné použití – dokonale zamířeno máte v okamžiku, když spodní linky zmizí a vy vidíte jen ty vrchní!
Přestože neobvyklý materiál by mohl svádět k řazení patru Clearview do kategorie tréninkových pomůcek, není to pravda. I díky důmyslnému vyvážení získáte jeho koupí plnohodnotnou hůl, která bude šetřit vaše skóre i v reálné hře.
Cena: cca 4 000 Kč (159 USD)

Stránky výrobce

Připravte se, TaylorMade Rossa Ghost Putter přichází

Horká novinka sezony 2010 mezi patry – Rossa Ghost přináší lepší kontrast mezi sněhově bílou hlavou a sytě zeleným trávníkem, usnadňující vnímání orientace hlavy i její udržení ve zvoleného směru. Účinnosti pak napomáhají i tři vodicí linie a kruhový otvor v zadní části hlavy. Osvědčený systém AGSI v kombinaci s vložkou na úderové ploše pak potlačují backspin a podporují žádoucí dopřednou rotaci v co nejkratším okamžiku po kontaktu hlavy s míčem. Očekávat můžete 4º loft, 70º lie a ¾ offset. Vyráběn bude i pro leváky.
Poprvé byl světu představen na přelomu dubna a května na turnaji USPGA Tour v Charlotte, na amerických pultech ho čekají tento měsíc (očekávaná cena cca 160 dolarů), posléze by měl zamířit i do Evropy.

Více o Rossa Ghost

Strana 63 z 65

63

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...