TS2 TS3Zatímco někteří výrobci chrlí jednu hůl za druhou, Titleist zůstává věrný dvouletým cyklům, což postupem času vždy podněcuje zvědavost hráčů. Letos došla řada na drajvry a fervejová dřeva. Drajvr TS2 charakterizuje nová tenčí koruna, ostřejší tvar snižující odpor vzduchu i taková redistribuce hmoty, jež vedla ke zvýšení momentu setrvačnosti. TS3 vyhoví lepším hráčům a umožňuje nastavení těžiště, je kompaktnější, za možnost tvarování ran platíte menší tolerancí než u TS2. Abyste z drajvrů vytěžili maximum, využijte možnosti nastavení na míru.

Fervejová dřeva se podobně jako drajvr točí kolem rychlosti. Výsledkem dvouleté mise je nové rychlostní šasi. Hlavní prvky představují ultratenká koruna se sníženým a hlouběji usazeným těžištěm, aktivní zákluzový kanálek zvyšující pružnost líce a podporující lepší přenos energie, tenčí i rychlejší úderová plocha a redistribuce hmoty přinášející větší stabilitu.
Opět můžete volit mezi dvěma modely. Vyspělejší golfisté sáhnou po TS3, jež zaručuje pronikavější let a pyšní se tradičním tvarem. Nabízí dobrou kontrolu ran i možnost měnit švihovou hmotnost. TS2 více promíjí, míče jí odpálíte výš díky nízko usazenému těžišti. Stejně jako u drajvrů platí sladit s hlavou i odpovídající šaft.

Stránky výrobce: www.titleist.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...