Srixon Z ForgedVe světě golfu se pohybují déle než osm dekád a jedno z nepsaných pravidel značky Srixon zní: Vyrábět prvotřídní vybavení, posvěcené těmi nejlepšími, které vášnivé golfisty podpoří na cestě za jejich zlepšením tak, aby si hru maximálně užívali. Uspějí na kolbišti i kované žiletky?

Důkazem o kvalitě budiž fakt, že s holemi Srixon „řádí" takové hvězdy jako Hideki Matsuyama, Graeme McDowell, Keegan Bradley či Inbee Park. A právě těm nejzkušenějším jsou určena železa typu muscle back – Srixon Z-Forged. Oficiálně šla železa do prodeje zkraje března a už od pohledu jde o velmi zdařilé dílko, jež uspokojí skutečné golfové puristy.

Železa Z-Forged charakterizují dvě ostré linie na zadní části hlavy, jedna vybíhající od špičky, druhá jdoucí od patky, obě se pak dvakrát jemně stáčejí a připomínají tak vlnu. Celkově hlava hole působí explozivním profilem.
Proces kování je zárukou měkkého kontaktu s míčkem a velmi kvalitní odezvy. Železa poslouží hráčům s vynikajícím zásahem míče, kterým dává velký prostor pro práci s křivkou letu. Jednoduše výkon hraje prim. Ostatně co jiného lze také čekat od holí této kategorie!

„Naše nová železa Z-Forged jsou nejkompaktnější svého druhu, ideální pro tvarování ran," zdůrazňuje výrobní manažer Dustin Brekke. „Konstruována byla tak, aby profesionálům i špičkovým amatérům nabídla výkon, který podpoří jejich sebevědomí při každém úderu. Spodek výborně reaguje při kontaktu s povrchem, míči udělíte stabilní rotaci za jakýchkoliv podmínek."

Výrobce spoléhá na tři klíčové technologie:
1. Muscle back: tvar klasické žiletky je optimální z hlediska formování trajektorie, vedle toho nabízí nesrovnatelný pocit při kontaktu s míčkem.
2. Upravený spodek (Tour V.T. Sole): nově upravená spodní část hole zaručuje konzistentnější zásah a zároveň nabízí velkou všestrannost pro hru rozmanité škály úderů.
3. Kovaná konstrukce: hlava je vykovaná z jednoho kusu karbonové oceli 1020, k čemuž se pojí výjimečný pocit z rány.

Železa již kolují na trhu, cena za šestidílný set odpovídá ekvivalentu 900 euro, jednotlivé hole vycházejí na 150 euro.

Stránky výrobce: www.srixoneurope.com

Foto: výrobce


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...