VideniSrixon, jeden z předních výrobců golfových míčů, představuje zcela nový Q-STAR TOUR DIVIDE. A my vám garantujeme, že při jeho spatření budete jak v „Jiříkově vidění", nebo si přinejmenším budete připadat, že vidíte „dvojmo". Novinku představili v půli července (žlutá/oranžová), verze ve žluté/červené a žluté/modré se objevila na trhu o měsíc později.

Už na první pohled zaujme barevným provedením i spojením barev, míček je totiž rozdělen na dvě barevně výrazně odlišné polokoule. A není to samoúčelné. Představované řešení má usnadnit vyrovnání míčku požadovaným směrem, neboť směrová linka vede po celém obvodu.
„Nový Q-STAR TOUR DIVIDE vypadá skvěle, ale jde o mnohem víc," naznačuje produktový manažer pro Evropu Joe Miller. „Snazší vyrovnání míčku a lepší vizuální zpětná vazba při ranách typu pitch a chip přispívá k lepšímu výkonu kolem greenu. Už jen pro to by je měl každý golfista zkusit." Vizuální pomoc souvisí s efektem blikání, které poskytuje informaci o rychlosti a směru rotace.

Na vnější část použili nový termoplastický uretan, do něhož je infuzí napuštěný zářivý pigment. Matný obal nabízí úroveň spinu odpovídající požadavkům na túře, schopnost míčku po dopadu rychle zastavit je srovnatelná s původní verzí Q-STAR Tour. Povrch tvoří 338 dimplů, jejich tvar i rozložení napomáhají pronikavému letu míče za všech podmínek, mírní odpor a napomáhají míč držet déle ve vzduchu, což se promítá v délce ran. Jádro (FastLayer) podporuje délku i měkký pocit při kontaktu, a to díky postupnému přechodu od měkkého vnitřku k pevnějším okrajům.

Stránky výrobce: www.srixon.co.uk

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...