3d KingPuttersSpolečnost COBRA Golf se poprvé pustila na neprobádanou půdu patrů v roce 2020, když ve spolupráci s HP nabídla limitovanou edici kovových patrů z 3D tiskárny KING SuperSport-35. Nyní přichází na scénu bez limitů a nabízí kompletní řadu multimateriálových patrů KING 3D, zahrnujících tři modely, GrandSport-35, SuperNova a Agera. V této části si představíme poslední z nich.

Pro patry je charakteristická 3D tištěná nylonová mřížka, jejíž struktura přispívá k optimálnímu rozložení hmoty. S ní souvisí vysoký moment setrvačnosti, zaručující velkou stabilitu. Zároveň tvoří podpůrnou část těla, tlumí vibrace a vylepšuje zvuk. Každý z modelů má ocelové šasi, kovanou korunu z hliníku, wolframová závaží a vložku v líci. Patry se opírají o technologii sestupných loftů (Descending Loft Technology – DLT), příznačnou klesajícími lofty líce tak, aby hůl produkovala konzistentní úhel odpalu a rolování míčku v závislosti na patovacím stylu.

KING Agera zastupuje mallety, s momentem setrvačnosti v hodnotě přes 7600 jde o nejstabilnější patr na současném trhu. Opět využili všechny výše uvedené komponenty – ocelové tělo (261 g), 3D mříž, hliníkovou korunu (27 g) i wolframová závaží.

Vložka v líci opět vychází z DLT, patr opatřili lehkým polyuretanovým gripem Lamkin Sinkfit CONNECT. I tento patr je k dispozici pro praváky i leváky v délce 34" a 35". Kromě toho se nabízí 41" armlock model se speciálním oversize gripem Lamkin Sinkfit CONNECT pro hráče, kteří grip i šaft při patování opírají o předloktí vedoucí ruky. Tento patr pak pracuje s jinými lofty (7°, 6°, 5°, 4°), neboť se počítá s náklonem šaftu při držení. Všechny uvedené patry dorazily na prodejní pulty v druhé polovině června.

Stránky výrobce: www.cobragolf.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...