Clv fullWedge RTX značky Cleveland už ve světě golfu zdomácněly a obecně se řadí k tomu nejlepšímu, co současný trh nabízí. Nepochybně toho chce výrobce dostát i v případě nových RTX Full-Face wedží, které na pulty prodejen dorazily v létě a kus pořídíte za cenu odpovídající ekvivalentu 160 euro (Tour Satin), respektive 180 euro za verzi RAW. Vlajkový model opatřili drážkami v celé ploše líce, odtud ostatně název Full-Face, a představují skvělou všestrannou hůl splňující veškeré nároky krátké hry.

„Pokračujeme v tradici výroby holí s čistým vzhledem, přesně to golfisté od Clevelandu očekávají. K tomu jsme přidali větší kreativitu při hře kolem greenu, čemuž pomáhá i konstrukce líce, která je celá protnutá drážkami," zdůrazňuje produktový expert pro Evropu Joe Miller. „Tyto wedge dobře doplňují klasické RTX ZipCore a přinášejí ještě širší využití při hře z okolí jamkoviště."

Základ tvoří unikátní jádro nízké hustoty v srdci hole, umístění těžiště zvýšilo moment setrvačnosti. V praxi se to projevuje větší kontrolou, vyšší rotací i větší konzistencí. Drážky, tzv. UltiZip, pokrývají líc až do každého milimetru, jsou ostřejší, hlubší i blíže sobě, takže vyprodukujete více rotace. Zvýšená špička pomáhá holi klouzat pod míčkem, což zvyšuje sebevědomí hráče. Vyšší odolnosti prodlužující životnost wedge docílili tepelným zpracováním.
K dostání je ve dvou verzích povrchové úpravy, RAW a Tour Satin, spodek zbrousili do tvaru C, pokud jde o lofty, Raw verzi dostanete v konfiguraci 56°, 58°, 60° a 64°, v případě Tour Satin je nabídka bohatší ještě o 50°, 52° a 54°.

Stránky výrobce: www.clevelandgolf.eu

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...