Shot

Nikon uvádí hned nový laserový dálkoměr Coolshot ProII Stabilized, vybavený inovativními technologiemi, které prostřednictvím špičkové optiky nabízejí nekompromisně jasný a stabilní pohled na hřiště. Aktuálně nejpokročilejší laserový dálkoměr od společnosti Nikon přebral technologii stabilizace od svého předchůdce, který si právě v tomto ohledu vysloužil vynikající uživatelské recenze. Nový model dokáže měřit až do vzdálenosti 450 metrů (500 yardů). Stabilizuje obraz, čímž zaměřovací laser eliminuje chvění rukou a další vlivy okolního prostředí.

Technologie Dual Locked on Echo vás informuje, že byla naměřena vzdálenost k vlajce. Využívá čtyři režimy naměřené hodnoty včetně golfového režimu, který zobrazuje vzdálenost upravenou o sklon, což je důležité při úderech směřujících z kopce nebo do kopce. Jako alternativu můžete zvolit režim měření skutečné vzdálenosti (Actual Distance Mode), při němž kontrolka signalizuje dodržování pravidel při soutěžním hraní. Tento lehký vodotěsný dálkoměr můžete používat v jakýchkoliv podmínkách. Pakliže po něm zatoužíte, připravte si 13 990 Kč.

Stránky výrobce: www.nikon.cz

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...