Adidas 360 BoostUž celou dekádu se na trhu objevuje obuv Adidas Tour360. A protože si kulaté výročí zaslouží odměnu, nachystali si pro letošek tento model ve verzi Boost. Je jasné, že nejlepší bota musí mít oporu v nejvyspělejších technologiích. A tak tu máme polstrování speciální pěnou, jež obuvi propůjčila jméno (Boost), v celé délce, vylepšený systém 360WRAP, díky němuž bude chodidlo pevně obemknuto, nebo termoplastickou podešev, osazenou deseti spajky.

Vnitřní výstelka slibuje větší pohodlí v přední části chodidla i v oblasti paty, lehčí a pružnější 360WRAP umožňuje lepší kontrolu pohybu, zvyšuje podporu klenby a napomáhá trakci. Spajky díky konstrukci i rozmístění přispívají k vyšší postranní stabilitě.

Nově vytvarovali patu, když se nechali inspirovat běžeckou obuví. Výsledkem je esovitá křivka lépe kopírující přirozenou konturu chodidla. Vložka mírní tření a přispívá k tepelné pohodě. Svršek z kůže je opatřen technologií zaručující odolnost i ochranu proti vodě.

Rozhodnete-li se pro nákup, máte na výběr hned šest barevných kombinací ve střední i rozšířené velikosti. Cena odpovídá ekvivalentu 200 euro, bota opatřená šněrovacím systémem Boa vychází na 230 euro.

Stránky výrobce: www.adidas.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...