Golfiq
Výbava

Prouzova 700px

Odyssey ExoSnad nám odpustíte malou slovní legrácku, opravdu se nemusíte obávat výstředních tvarů ani žádných jiných podivností. Značka Odyssey si vydobyla renomé už dávno a k tomu, aby svými produkty zaujala, nepotřebuje žádné triky. Kvalita si cestu k srdcím golfistů najde. A tak se nabízí otázka, jak si povedou jejich nejnovější patry Odyssey EXO – ano, odtud ten vtípek na úvod. Co se nemění, to je filozofie výrobce – posouvat hranice inovací a tím každému z hráčů pomoci proměnit ještě více patů. Podobný patr podle vlastních slov ještě nezhotovili.

Celý článek...

ABF-interior

vivoactive3Garmin vívoactive3 Optic jsou malé a lehké, chytré sportovní GPS hodinky. Změří běh, jízdu na kole, plavání, lyžování a řadu dalších sportovních aktivit, včetně golfu nebo jógy. Využívají databázi více než 41 000 golfových hřišť, a to i českých, kterou si můžete nahrát do hodinek a při hře sledovat vzdálenosti k jamce, greenu a dalším důležitým místům na hřišti.

Celý článek...

cbxfwyKovová dřeva Exotics CBX neustále hlásí narůstající podíl na PGA Tour a dalších sériích. Nová fervejová dřeva a hybridy sestávají z multimateriálové konstrukce, tvořené horní částí z Beta titanu, ocelových komponent a využití se dočkal i karbonový kompozit. Celek ze tří různých materiálů podporuje pronikavý let míče a nízkou míru boční rotace, což vede k větší přesnosti úderů. Aktuálně jde o jediný hybrid i fervejové dřevo na americkém trhu s titanovou lící.

Celý článek...

adicrossKdyž přijmete fakt, že život golfisty nezačíná na prvním odpališti a nekončí na greenu osmnácté jamky, klidně se z toho může zrodit kolekce adidas adicross, jež představuje přesah inspirovaný městským stylem oblékání a zároveň reflektuje životní styl moderního golfisty. Zapomeňte proto na tradiční vzhled.

Celý článek...

PING Vault 2Příhodný název odkazuje na novou porci patrů značky PING. Ta nese název Vault (česky trezor) a „podtitul" 2.0. Stoprocentně frézované hole opět pracují s patentovanou technologií True Roll (TR), nové je vyvážení dle požadavku hráče. Systém vyvážení spodní části nabízí tři verze: ocel (standardní hmotnost hlavy), wolfram (o 15 g těžší než standard) a hliník (o 15 g lehčí než standard).

Celý článek...

Garmin Approach Z80Garmin Approach Z80 je laserový GPS dálkoměr pro hráče golfu, který má ve své paměti předehrané mapy více než 41 000 golfových hřišť. Při golfu umožňuje nejen zamířit a změřit vzdálenost k libovolnému viditelnému cíli na hřišti, pomocí GPS dokáže v zorném poli zobrazit podrobnou mapu hřiště, včetně překážek a souvisejících vzdáleností.

Celý článek...

Strana 3 z 70

3

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...