Výbava

Prouzova 700px

MacGregor JunPovažujeme je za budoucnost golfu, nicméně pokud jde o výbavu, často mladší hráče poněkud opomíjíme. MacGregor tomu chce učinit přítrž, a tak pro začínající golfisty připravil set, který najdete pod označením Tourney II. Navržen je pro všechny věkové kategorie hráčů tak, aby míč zasahovali konzistentněji a mohli postupně prodlužovat délku ran. Doplněn je odlehčeným bagem na nošení. Chlapecký set zahrnuje tři věkové kategorie (3–5, 6–8 a 9–12 let), dívčí hole jsou určeny hráčkám ve věku 6–8 a 9–12 let.

Celý článek...

Mizuno vestaŽe v Mizunu upřeli pozornost i na golfový „software", o tom jsme referovali nejednou. Podívejme se proto, čím obohatit šatník, pokud se touto dobou odhodláte na hřiště. „Univerzální voják" – tak by se dala popsat strečová bunda Tech Shield, jež vás ochrání před větrem. Za vyšších teplot ji můžete nosit jako svrchní vrstvu jen na tričko, v chladnějších dnech je dobrá kombinace s vnější vrstvou, abyste zůstali v teple.

Celý článek...

Puma ThrowbackPadesát let – to už je slušná tradice, jež zasluhuje náležitou oslavu. Výrobce sportovního oblečení a obuvi Puma se s ní vypořádal prostřednictvím „reinkarnace" ikonické obuvi Suede G, kterou jsme vám představili v uplynulém vydání, a kolekcí oblečení Throwback. S tou vás seznámíme nyní.

Celý článek...

Adidas adipower 4ordegAneb základní rys nové vylepšené obuvi adidas z rodiny adipower pro muže (adipower 4ORGED S) i ženy (adipower 4ORGED), a to ve spajkové verzi, pro muži i v bezespajkové. Model se opírá o zákaznický výzkum, přičemž zohledňuje způsob přenosu váhy chodidlem během švihu. Za účelem vyšší stability výrobce použil novou techniku i přídavný materiál.

Celý článek...

Ping i500Pokračujeme v představování želez Ping pro zkušené hráče, a tak po i210 přišla řada na model i500. Hole jsou vykovány z vysoce kvalitní nerez oceli 17-4, rovněž ocelová (C300) je pečlivě vyfrézována líc, chromová povrchová úprava pak podtrhuje kvalitu zpracování. Elegantně vyhlížející hole se opírají o z velké časti stejnou technologii jako populární G700 a pyšní se vzhledem malého kompaktního musclebacku. Kombinace ocelí v těle a líci dala vzniknout výkonu, jaký nabízejí kovová dřeva! Těšte se na vysokou rychlost míče a malou míru rotace, vysokou trajektorii ran, jež dokáží na greenu rychle zastavit.

Celý článek...

Shot ScopeTak by se dala ve stručnosti popsat cesta Davida Huntera, zakladatele společnosti Shot Scope, jejíž zrod se datuje do roku 2014. Někdejší designový inženýr a středoškolský učitel začal ve volném čase vyrábět produkty, s nimiž se dnes setkáme i ve slovutném St. Andrews, tedy v místě, kde se golf rodil.

Celý článek...

Strana 3 z 74

3

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...