Cross MUSlůvko „pitch" má rozdílné významy, pokud jde o golf a fotbal, nyní se však tato dvě sportovní odvětví sešla dohromady, a to v podobě limitované edice. Za vším stojí adidas a fotbalový gigant Manchester United. Znak „rudých ďáblů" tak ponese speciální kolekce obuvi adicross Retro Manchester United. Vyjít v nových botách na odpaliště bude klidně moci i kanonýr Pogba, novinka vedle evropského trhu míří i na ten japonský.

Adicross Retro je jedním z golfových návratů značky k tzv. street stylu, který kombinuje prvky nezbytné pro golfový výkon s podobou boty pro běžné nošení mimo golfové hřiště. Speciální barevné provedení v duchu fotbalového velkoklubu pracuje s černou a červenou barvou, chybět nemůže ani znak „ďáblů" na vrcholku patní části.

„S Manchesterem nás pojí dlouholeté přátelství, i proto jsme chtěli našim fanouškům nabídnout něco, čím mohou reprezentovat svůj oblíbený tým na golfovém hřišti," vysvětluje důvod vzniku šéf golfové sekce obuvi Masun Denison.
Retro vychází z odolné bezespajkové podrážky, díky níž můžete v botách kamkoliv, voděodolný svršek navíc zaručuje, že ani v dešti nepocítíte nepohodu. Pakliže vás model oslovil, připravte si částku odpovídající 85 librám, k zakoupení je obuv mimo jiné v maloobchodních prodejnách Manchesteru United.

Stránky výrobce: www.adidas.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...