Go ToAdidas už delší dobu ukazuje, že mu osud životního prostředí není cizí. S tím souvisí zejména použití recyklovaných plastů, ze kterých vytvářejí vlákna opětovně využitelná. V nastíněném duchu zhotovili i kolekci Go-To, založenou ze 40 % na recyklovaných materiálech a vynikající univerzálností a funkčností.

Každý hráč ocení oblečení, které využije kdekoliv. I to byl jeden z důvodů zrodu letošní kolekce, všestranně využitelné, šetrné k prostředí, a přesto nijak neomezující výkon. Srdce představuje polo tričko Go-To, kdy zdaleka nešlo jen o to „nosit nějaké polo", nýbrž využít barvy i materiál, ve kterém se budete dobře cítit kdekoliv.
„Toto polo představuje pozitivní krok vpřed v oblasti golfové módy," nechal se slyšet globální šéf adidas Golf Shaun Madigan. „Naplňuje nás, že jsme schopní přinést univerzální oblečení, které je funkční a zároveň podtrhne váš styl i splní potřeby, jaké golfisté mají. Použitím vysoce funkčního a recyklovaného materiálu se zároveň připojujeme ke všem společnostem, kterým ochrana prostředí není lhostejná."

Jemná tkanina se nosí příjemně, raglánový rukáv je prodyšný a umožňuje zcela volný pohyb. Sportovní střih dovoluje široký rozsah pohybu, nově řešili pružný límec, abyste tričko snadno navlékli přes hlavu i se zapnutými knoflíčky. Dámy najdou verzi s rukávy i bez nich. Všechna trička nabízejí ochranu před UV zářením (50+). Jedinečnost trička se skrývá pod názvem PRIMEGREEN, což je recyklovaný plastový odpad. Jeho využití ve výrobě se dostalo k téměř 90 %, čímž značka pokračuje na své cestě do roku 2024 využívat stoprocentně recyklovaný polyester.
Součást kolekce Go-To opírající se o PRIMEGREEN dále tvoří pánské kalhoty i kraťasy s pěti kapsami. Díky pružnému pásku dobře padnou, vodní repelent odpuzuje vodu a poskytují příjemný chlad i sucho za mírného deště. Dámy v kolekci objeví sukni z lehkého strečového materiálu, se dvěma předními a jednou zadní kapsou na zip, elastickým pasem se šňůrkou. Alternativou k sukni jsou strečové kalhoty, opatřené předními i zadními kapsami.

Stránky výrobce: www.adidas.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...