Go ToAdidas už delší dobu ukazuje, že mu osud životního prostředí není cizí. S tím souvisí zejména použití recyklovaných plastů, ze kterých vytvářejí vlákna opětovně využitelná. V nastíněném duchu zhotovili i kolekci Go-To, založenou ze 40 % na recyklovaných materiálech a vynikající univerzálností a funkčností.

Každý hráč ocení oblečení, které využije kdekoliv. I to byl jeden z důvodů zrodu letošní kolekce, všestranně využitelné, šetrné k prostředí, a přesto nijak neomezující výkon. Srdce představuje polo tričko Go-To, kdy zdaleka nešlo jen o to „nosit nějaké polo", nýbrž využít barvy i materiál, ve kterém se budete dobře cítit kdekoliv.
„Toto polo představuje pozitivní krok vpřed v oblasti golfové módy," nechal se slyšet globální šéf adidas Golf Shaun Madigan. „Naplňuje nás, že jsme schopní přinést univerzální oblečení, které je funkční a zároveň podtrhne váš styl i splní potřeby, jaké golfisté mají. Použitím vysoce funkčního a recyklovaného materiálu se zároveň připojujeme ke všem společnostem, kterým ochrana prostředí není lhostejná."

Jemná tkanina se nosí příjemně, raglánový rukáv je prodyšný a umožňuje zcela volný pohyb. Sportovní střih dovoluje široký rozsah pohybu, nově řešili pružný límec, abyste tričko snadno navlékli přes hlavu i se zapnutými knoflíčky. Dámy najdou verzi s rukávy i bez nich. Všechna trička nabízejí ochranu před UV zářením (50+). Jedinečnost trička se skrývá pod názvem PRIMEGREEN, což je recyklovaný plastový odpad. Jeho využití ve výrobě se dostalo k téměř 90 %, čímž značka pokračuje na své cestě do roku 2024 využívat stoprocentně recyklovaný polyester.
Součást kolekce Go-To opírající se o PRIMEGREEN dále tvoří pánské kalhoty i kraťasy s pěti kapsami. Díky pružnému pásku dobře padnou, vodní repelent odpuzuje vodu a poskytují příjemný chlad i sucho za mírného deště. Dámy v kolekci objeví sukni z lehkého strečového materiálu, se dvěma předními a jednou zadní kapsou na zip, elastickým pasem se šňůrkou. Alternativou k sukni jsou strečové kalhoty, opatřené předními i zadními kapsami.

Stránky výrobce: www.adidas.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...