adNová éra lehkosti. Alespoň nám ji slibuje adidas v nové obuvi ZG21, vysoce výkonné spajkové botě nízké hmotnosti, přinášející výjimečný komfort. Alespoň tak by se daly v kostce shrnout požadavky předních světových hráčů, kterým tak výrobce plně vyšel vstříc. Zrod této obuvi trval téměř dva roky. Inu, nulové kompromisy potřebují čas.

Jedná se o nejlehčí spajkový model s polstrováním Boost. Ve srovnání s předchozími modely je o 20 % lehčí. „Z našeho pohledu ZG21 představuje přelomový model," tvrdí globální šéf sekce obuvi adidas Masun Denison a dodává, „dokázali jsme zkombinovat nejnovější a nejpokročilejší materiály i inovace, přičemž výrobě nepadl za oběť žádný parametr hry. Nebojím se říct, že změníme hru všem golfistům, kteří mají rádi spajkové boty."

Podíváme-li se na botu blíže, zjistíme, že dosáhli výrazné úspory hmotnosti na polstrování, a to použitím o 40 % lehčí EVA pěny. Ta výborně pohlcuje nárazy a zajišťuje stabilitu během švihu. Spolu s vystláním na bázi pěny Boost hráč získá pohodlí, stabilitu i lehkost při švihu i chůzi. Svršek nízké hmotnosti tvoří čtyři vrstvy v kombinaci s inovativní textilií a polyuretanovým filmem, díky tomu je obuv voděodolná a má i dlouhou životnost. Termoplastická vložka po stranách zvyšuje boční stabilitu, trakci vylepšili i na základě tepelné mapy chodidla, jež prozradila, které oblasti podrážky jsou nejvíce namáhané. Stabilitu podtrhuje šest strategicky rozmístěných spajků.

V nabídce figuruje klasický model s tkaničkami i verze se stále populárnějším systémem zavazování BOA. Výrobce dodává obuv nejen pro ženy a muže, ale k dostání je i v dětském provedení.

Stránky výrobce: www.adidas.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...