Ad VicAdidas boty umí. Potvrzuje to i limitovaná edice golfové obuvi s podpisem tenisové legendy Stana Smithe – Stan Smith x Vice Golf. Barevné provedení koresponduje s jedinečnými míčky Vice, a tak máte na výběr z bílé, jasně zelené a zářivé světle červené varianty.

Tuto bezespajkovou botu poprvé představili vloni, vychází tak z původního designu, avšak vyztužili postranní části, aby zlepšili stabilitu při švihu. Na pohled klasická teniska patří mezi nejuniverzálnější model obuvi v golfové řadě, nově se však vymyká barevným pojetím. To je výsledkem spolupráce s výše uvedenou značkou Vice Golf, od které se barvy ladily.

„Kromě toho, že jsme německé značky, spojuje nás podobný přístup ke sportu a obecně designu, stejně tak klademe velký důraz na výkon," zdůraznil Masun Denison, který šéfuje sekci golfové obuvi adidas. „Skvělé na siluetě Stan Smith Golf je, že představuje dokonalé plátno, které je čeká na to, abyste ho zaplnili barvou. A tyto zářivé barvy jsou podle nás trefou do černého," doplnil.
Podle zakladatelů společnosti Vice Golf Ingo Duellmanna a Rainera Stoeckla kombinací tradice a klasické boty adidas Stan Smith s jejich více či méně skrytými designovými prvky vnášejí na greeny svěžest i hravost a majitelé těchto kousků určitě neuniknou pozornosti.

Stránky výrobce: www.adidas.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...