Ozvěny PGA aneb Otestujte svoji hru na Čeladné!

hriste-01Hrajte 3 dny po profesionálech na hřišti, kterém vám nic neodpustí. Vyzkoušejte si hru z hustých rafů a rychlost betonově tvrdých a rychlých grínů. Znovu oceníte umění hráčů, které jste jen několik dnů zpět sledovali naživo. Hrajte jako profíci na rány a bez vyrovnání. Ti nejlepší si odnesou golfové předměty s podpisy špičkových hráčů a vítěze Czech Open 2010 Petera Hansona. Všichni ostatní budou mít jistě nezapomenutelný zážitek na souboj s těžkým, ale špičkově připraveným a férovým hřištěm. Přihlášení do turnaje na webu ČGF.

Více o Čeladné

aneb Komplexní příprava hráčů v pražských Hodkovičkách

Od 8. června začaly v Hodkovičkách pod vedením trenérů Golfové akademie Skopový komplexní přípravné kurzy, jejichž hlavní myšlenkou je systém kontinuální výuky, který zabezpečí lepší výsledky. Pro pokročilé je připraven scrambling (kurz skórování), Up and Down (kurz přihrávek) nebo kurz o mentálním vlivu na naši hru a jak jej dostat pod kontrolu. Z této bohaté nabídky si určitě vybere každý.

Více informací o Hodkovičkách i kurzech

 

Během turnajů pořádaných areálem Golf Hostivař máte šanci vyhrát byt v hodnotě 2 000 000 Kč v novém projektu Bydlení Nad Přehradou společnosti FINEP Hostivař a.s. Stačí zahrát eso na devaté jamce v průběhu jakéhokoli veřejného turnaje a můžete bydlet v sousedství hostivařského golfového hřiště.

Celý článek...

 

V letošním roce jsme ve Mstěticích pro zájemce připravili sobotní specializované kurzy golfu určené pro hráče všech výkonnostních skupin a zaměřené na jednotlivé herní dovednosti. Kurzy jsou pod vedením mstětického HEAD PRO Petra Mrůzka nebo mstětického profesionála Lukáše Hroudy. Jedná se o 2hodinnové bloky.

Celý článek...

V sobotu 19. 6. 2010 se uskuteční III. ročník ojedinělé golfové akce: GOLF MARATON 2010. Cílem je, aby na hřišti uhrálo 18 jamek v daný den co nejvíce golfistů. Startuje se od 4.10 do 17.00. Přihlašování a výběr preferovaného času na www.gccm.cz nebo na recepci (tel.: 326 997 190).

Celý článek...

Strana 272 z 273

272

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...