Silky-kemp-250Vypsán je 11.–15. 7. 2016 a na děti v něm bude čekat denně devět jamek dopoledne, sportovní aktivity odpoledne (například výlet na kole, atletika, orientační běh...) a turnaj na závěr kempu.

Celý článek...

Hlu Titanic-250Golfový klub Hluboká nad Vltavou si Vás dovoluje pozvat na 3. ročník turnaje Titanic Golf Open, který se koná v sobotu 09. 07. 2016.

Celý článek...

Silh-CieslarovaTyto zprávy se nám píší s opravdovou hrdostí. Manželka zakladatele šilheřovického Park Golf Clubu Ostrava, dlouholetá členka, hráčka a trenérka, paní Alžběta Cieslarová, byla v Praze oceněna Českou unií sportu za dlouholetou obětavou práci pro rozvoj tělovýchovy a sportu. Je neskutečné, že se tato dáma letos dožívá 98 let a my, jakožto klub se budeme nesmírně těšit na její účast na Memoriálu Jana Cieslara, který se uskuteční 26. - 28. srpna na golfovém hřišti v Šilheřovicích.

Celý článek...

Kaskada deti2016V neděli 29. 5. proběhl na DR Žabovřesky Dětský den. Doufáme, že si všichni zúčastnění program příjemně užili. Touto formou bychom zároveň chtěli poděkovat za celý team DR Žabovřesky a Golf Resort Kaskáda všem dětem, rodičům, partnerům, trenérům a těm, co v tento den pomáhali.

Celý článek...

Erpet-1V průběhu posledního květnového týdne zaplavily Erpet na desítky dětí. Konal se zde totiž již osmý ročník Fotbalmánie, který byl letos určený chlapcům z ročníku 2007. O něco starší žáci se zúčastnili o pár dní později bezpečnostního školení v rámci projektu Buďte Parťákem.

Celý článek...

Silh-RyskovaHanka Ryšková skončila na fantastickém 6. místě na mezinárodním mistrovství Španělska po výkonech (73, 73, 76). Zároveň se stala nejlepší hráčkou do 18 let. Turnaj se hrál nedaleko Barcelony na hřišti Costa Dorada ve dnech 6. až 8. května.

Celý článek...

Hlu golfspa-250Wellness Hotel Diamant a Golfový klub Hluboká nad Vltavou si Vás dovolují pozvat na turnaj Golf & Spa Open, který se koná v neděli 26. 06. 2016.

Celý článek...

Slapy poukazVyužijte skvělou příležitost zahrát si slapskou osmnáctku! Poukaz obsahuje 3 hry na 18 jamek (bez omezení dne nebo času!). Poukaz je přenosný a platný po celý měsíc červenec 2016. Navíc jej můžete čerpat i pro své přátele, kteří zatím nejsou golfisté – zdarma jim půjčíme tři základní hole! Využít jej lze i jako turnajové fee!

Celý článek...

Hluboka-250Golfový klub Hluboká nad Vltavou si Vás dovoluje pozvat na tradiční turnaj Hlubocký čáp, který se koná 25. 06. 2016. Turnaj je určen golfistům s HCP i BEZ. Hrát se bude 9 jamek na veřejném hřišti.

Celý článek...

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...