Slapy HCPNa konci října na Slapech ukončili a vyhlásili vítěze dlouhodobé soutěže Páteční hendikepka Slapy. V dlouhodobém žebříčku vede a vítězný zájezd do Španělska získal Tomáš Honig, který nahrál 411 bodů, přičemž nevynechal ani jedno bodované kolo. Druhý skončil s 386 body Tomáš Kolář, který se může těšit na zájezd do Toskánska, třetí místo a s ním i pobyt v Maďarsku vybojoval s 263 body Marek Kuncl.

Celý článek...

KaskadaRezervujte si sobotu 7.listopadu pro Kaskádu, bavit se bude opravdu každý! Výlov rybníků na Kaskádě s praporkovým turnajem a lampionovým průvodem pro děti je skvělým programem pro celou rodinu.

Celý článek...

Hluboka-drak1V sobotu 17. října se na Driving range v Golf Resortu Hluboká nad Vltavou konala Golfová drakiáda, které se zúčastnilo kolem 40 lidí. Děti i rodiče si mohli vyzkoušet krátké a dlouhé rány s našimi trenéry, společnost nejlevnejsidraci.cz se postarala o doprovodný program v malování draků a v běhu s drakem.

Celý článek...

Horehledy-detiKaždé z golfových hřišť se snaží pracovat s dětmi. Vychovat golfového šampiona, olympionika je snem každého trenéra i golfového resortu. Proto si dal PilsnerGolf Resort Hořehledy práci s dětmi a mládeží jako jeden z hlavních cílů svého fungování už při založení v roce 2003.

Celý článek...

Berovice podzim25. 10. pořádáme (pravděpodobně poslední) Beřovickou neděli, tentokrát již za snížené zimní fee a pouze na snížení HCP. Ve středu 28. 10. proběhne oblíbený TEXAS DVOJIC. Najděte si parťáka a přijďte se v den státního svátku pobavit na beřovické hřište.
Věříme, že i letos si užijete zcela jiné jamky na vám známém hřišti a strávíte v podzimní přírodě krásný den.

Celý článek...

Mstetice podzGC Mstětice zve na golf a zabíjačkové hody. Provoněný turnaj se koná v neděli 25. října s postupným startem v 9 hodin od první jamky. Každý hráč může očekávat svačinu do bagu. A nyní to nejdůležitější – v mstětické klubové restauraci bude připraveno zabíjačkové menu, které poskládal Karel Vacek, manager restaurace.

Celý článek...

celadnaCo jsme v loňském roce začali, letos pokračuje a trenéři z Prosper Golf Resortu Čeladná nyní vyučují golf zábavnou formou v rámci hodin Tělesné výchovy na Základní škole Čeladná. Zajímá Vás, jak to všechno vzniklo?

Celý článek...

HolecV neděli 18. 10. zasáhla Hořehledy famózní zpráva. Jirka Holec, STK našeho klubu a v širokém okolí vyhlášený trenér, zvítězil v Otevřeném mistrovství ČR v puttování v pražské Zbraslavi. Jsme na Jirku neuvěřitelně pyšní, a proto jsme se ho vyptali, jak se to vlastně celé přihodilo.

Celý článek...

Mstetice MysakMstětický Myšák je tradiční turnajová série, které se v letošním roce zúčastnilo přes 500 hráček a hráčů. V období od dubna do října bylo odehráno 21 kvalifikačních turnajů systémem Stableford. Cílem bylo získat ve dvou kategoriích – mistrovské a amatérské – co nejvíce bodů do průběžného žebříčku. Do jednodenního finále (10. října 2015) postoupilo prvních 120 hráčů s nejvyšším bodovým ziskem, započítávaným ze všech turnajů daného hráče.

Celý článek...

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...