indoor-aust-250Naše hřiště Austerlitz Golf Resort neusíná ani přes zimu na vavřínech. Stále se snažíme pro naše hráče resort vylepšovat a zdokonalovat, neboť prioritou jsou pro nás spokojení hráči, kteří se k nám rádi a často vrací. Zimní sezóna byla výzvou, kdy jsme chtěli hráčům umožnit hru a zdokonalování se trochu jiným způsobem, než jen mrznout na zasněžených 9 jamkách.

Proto kromě krytých a vyhřívaných odpališť vznikl i náš Indoor Golf, vybaven 2 Foresight simulátory s širokoúhlým plátnem o rozměru 5 x 3m. Golfisté mohou využít i puttovacího prostoru a občerstvit se na našem baru s příjemným posezením, případně využít služeb fitting dílny.

Na Indooru jsme si dali opravdu záležet, chtěli jsme hráčům nabídnout jen to nejlepší, což se nám doufejme dle ohlasů všech hráčů, kteří Indoor navštívili či pravidelně navštěvují podařilo. Hráči, kteří k nám zavítají si mohou vybrat z 11 světových hřišť od Abú Dhabí ve Spojených arabských emirátech, přes Royal Birkdale ve Velké Británii až po Broken Tree v USA. Mohou si mezi sebou zahrát nelítostný turnaj, nebo pouze trénovat na drivingu, a to vše pěkně v teple.

Pro trénink s trenérem lze využít Head Measurement Technology – převratnou novinku, která hráčům poskytne kompletní obraz o výkonu hlavy hole. S HMT můžete okamžitě vidět kritické hodnoty jako rychlost hlavy hole, horizontální přiblížení hole, smash faktor, dynamický loft a lie a dokonce i místo odrazu míče od hole s nesrovnatelnou přesností.

Pro nadšence, máme stejně jako i v minulých letech přichystané permanentky, jak pro dospělé tak i pro děti, které je možné zakoupit i jako skvělý vánoční dárek.

Zimní sezóna pomalu začíná a my brány našeho Indooru opět otevřeme nejpozději 1. 12. a budeme se na hráče těšit každý den od 9:00 do 21:00.

Pevně věříme, že letošní zima bude stejně tak úspěšná jako i ty předešlé a těšíme se na nové tváře, které k nám zavítají. A nyní jdeme opět pomalu, ale jistě vymýšlet, co nového zlepšíme v nadcházející sezóně.

Permanentka (prosinec-březen) max. 25 hodin / 4 900 Kč
Permanentka - dětská (prosinec-březen) max. 25 hodin / 2 500 Kč

Více informací na stránce: www.agrt.cz


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...