black-bridge-250Říjen je na Černém Mostě ve znamení finálových turnajů celoročních túr a symbolickým loučením s uplynulou sezónou. Proč symbolickým? Protože hřiště je otevřené po celý rok a zahrát si tady můžete třeba i v prosinci (pokud tedy zrovna nebude hřiště pod sněhovou pokrývkou.

9. října – Finále Prague Senior Golf Tour
https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=586213646
Závěrečný turnaj celoroční túry pro muže od 55 a ženy od 50 let rozhodne o celkových vítězích. Umístění v žebříčku ale není podmínkou účasti, přijďte si zahrát jen tak pro zábavu.

13. října – Finále Black Bridge Cool Golf Tour
https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=586213599
V neděli 13. října se koná finále celosezónní túry Cool Golf Tour, nicméně turnaj je otevřený i hráčům, kteří túru přes rok nehráli. Po hře na Vás bude čekat grilované prasátko a na jamce č. 10 Vás určitě potěší ochutnávka koktejlů z whisky. Zároveň u příležitosti vyhlášení celkových vítězů túry předáme trofeje také našim mistrům na jamky.

26. října - Podzimní Texas Scramble čtveřic
https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=586240077
Tímto turnajem každoročně (ne)oficiálně uzavíráme uplynulou sezónu. Startuje se v 10:00 canon startem, těšit se můžete na snídani před hrou, občerstvení do hry a odpolední raut. Systém Texas Scramble patří mezi nejoblíbenější herní formáty, tak si sestavte svůj tým a přijďte si zahrát.

 


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...