Oaks-14th-750Konec roku bývá tradičně obdobím vyhlašování všemožných anket a žebříčků. Jedním takovým je ocenění Nejlepší golfové hřiště v České republice, které udílí World Golf Awards. Pro rok 2021 tuto cenu získalo hřiště PGA National Oaks Prague. A jedním dechem je nutno dodat, že opět. Oaks Prague svou pozici obhájilo. Poprvé totiž ocenění získalo loni jen pár měsíců od svého oficiálního otevření.

Golfové hřiště nedaleko od Prahy je součástí rezidenčního projektu Oaks Prague a jeho tvůrcem je světově uznávaný architekt golfových hřišť Kyle Phillips. „Oaks je jedinečné hřiště a zraje stále do krásy. Jakmile bude dokončena veškerá občanská vybavenost, bude Oaks Prague patřit k nejvyhledávanějším destinacím nejen na evropské úrovni," řekl Kyle Phillips.

PGA National Czech Republic je jedním z pouhých deseti golfových hřišť s licencí PGA National na celém světě. A jediným v Česku. Vedle golfového hřiště a rozsáhlého tréninkového zázemí se v areálu otevřeném v srpnu 2020 nachází také klasicistní zámek, který prochází citlivou rekonstrukcí. Od roku 2022 bude sídlem golfového klubu, včetně salónku, módního baru, stylové restaurace a veškerého zázemí pro golfisty.

World Golf Awards každoročně oceňuje vynikající výsledky v oblasti golfové turistiky, prvotřídních hřišť a golfových destinací. Letošní výsledky byly zveřejněny na konci října a mezi nominovaná hřiště bylo rozděleno přes půl milionu hlasů golfových fanoušků z více než stovky světových destinací.

Připravil: Alois Žatkuliak


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...