oaks-14-750Golfové hřiště PGA National Czech Republic Oaks Prague s hrdostí oznamuje, že získalo v sedmém ročníku World Golf Awards dvě prestižní mezinárodní ocenění - Europe's Best Golf Course pro nejlepší evropské golfové hřiště roku 2020 a Czech Republic's Best Golf Course 2020. Hřiště navržené Kylem Phillipsem, které se nachází jihovýchodně od Prahy získalo tato ocenění pouze pár měsíců od svého oficiálního otevření letos v létě.

PGA National Czech Republic nabízí v České republice jedinečné golfové zážitky. Zároveň je součástí nově vznikajícího projektu Oaks Prague o rozloze 140 hektarů, nacházejícího se v nádherné středočeské krajině, který zahrnuje nejen luxusní rezidenční bydlení, ale i budoucí boutique hotel, spa, wellness a několik restaurací.

Hřiště PGA National Czech Republic patří mezi devět golfových hřišť na světě nesoucích označení PGA National, přičemž v každé zemi může značku PGA National získat pouze jedno hřiště. To je důkazem, že golfové hřiště PGA National splňuje nejvyšší standardy pro pořádání mezinárodních golfových turnajů a nabízí všem hráčům výjimečný zážitek ze hry.

Oaks 11th 250Hřiště navrhl světoznámý architekt Kyle Phillips, autor golfových hřišť Kingsbarns, The Grove a Yas Links. Provozovatelem hřišť je společnost Troon Privé, součást společnosti Troon Golf, světového lídra v oblasti správy golfových hřišť.

Od roku 2014 World Golf Awards každoročně oceňuje vynikající kvalitu v oblasti golfového turismu prostřednictvím svého programu výročních cen.

Hlasování o ocenění pro rok 2020 probíhalo od začátku roku, a i přes mnoho problémů, se kterými se v tomto roce musí golfový turismus a sektor služeb vyrovnávat, se do hlasování zapojilo tisíce golfových fanoušků ze 129 zemí světa.

Udělení obou ocenění World Golf Awards bylo oznámeno 29. října 2020 v rámci vyhlášení World Travel Awards.

Kyle Phillips, majitel společnosti Kyle Phillips Golf Course Design, řekl: „Ocenění nepochybně potvrzuje nejen kvalitu golfového hřiště, které jsme navrhli, ale i zásluhy všech v PGA National Czech Republic a Oaks Prague. Přítomnost společnosti Troon v období budování hřiště a následného zahájení provozu, okamžité nadšené přijetí mého designu ze strany PGA společně s udělením licence byly pro nás velkou motivací, abychom přišli s návrhem skutečně špičkového golfového zážitku. Toto ocenění vypovídá hlavně o obětavosti majitelů, se kterou na všech úrovních přistoupili k budování té nejvyšší kvality."

Paul Dennis, ředitel PGA National Czech Republic, řekl: „PGA National Czech Republic je úspěchem úsilí celého týmu Oaks Prague, který se zasloužil o vybudování světového hřiště. Díky odhodlání týmu se nám daří poskytovat našim hostům jedinečný „Troon" zážitek ze hry každý den. Jordan Fairweather se svým týmem intenzivně pracovali, aby na hřišti vytvořili podmínky, které dostojí jedinečnému návrhu Kyla Phillipse. Hřiště je situováno do malebné české krajiny v bezprostřední blízkosti Prahy. Je nám ctí, že jsme s týmem mohli být jak u zrodu golfového klubu, tak i u jeho následného fungování v celém uplynulém roce a mohli jsme tak nastavit vysokou laťku kvality klubu v regionu. Jsme velice hrdí, že naše hřiště získalo tato dvě světová ocenění. Nepochybujeme o tom, že se klub bude i nadále rozvíjet jako výjimečná a prémiová destinace a dostane se mu dalších ocenění a mezinárodních uznání."

Text a foto: TZ, Barbora Kociánová

Více o Oaks Prague ZDE
https://www.oakspga.cz/?lang=cz


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...