Berovice 12I v tomto předvánočním čase pro vás máme pár zajímavostí a novinek, které v Beřovicích připravujeme. Zdá se, že počasí golfu stále přeje, proto je hřiště ještě otevřené, ale souběžně se zvolna rozbíhá i sezona na golfových simulátorech.

Ze všech stran na vás útočí reklamy, abyste nezapomněli, že Vánoce se blíží, a rychle se podle toho zařídili. Nám naopak dovolte popřát vám co nejklidnější a pohodové svátky a pokud vás přece jen přepadne stres a vánoční shon, stále si i v tento čas můžete jít uklidnit nervy na zelený golfový trávník.

Zajímavé turnaje i v zimě
Beřovická neděle
Již několikaletou tradici má série 13 turnajů na simulátorech „Beřovická neděle", kdy se vyhodnocuje jednotlivě každý turnaj a pro časté návštěvníky této akce se na závěr vyhlásí 3 nejlepší hráči celé série.

Vánoční foursome
Pro příznivce tzv. „sranda turnajů" připravujeme na sobotu 19. 12. 2015 vánoční foursome na simulátorech, kde pochopitelně nebude chybět ani stromeček a vánoční cukroví.

Antonín Svoboda Cup
Tak jako každoročně na první svátek vánoční 25. 12. 2015 je vypsán turnaj s dlouholetou tradicí. Hraje se vždy venku za jakéhokoliv počasí a podle netradičních pravidel.

Bližší informace získáte na www.cgf.cz/turnaje. Přihlašovat se můžete přes uvedenou webovou adresu nebo telefonicky přes naši recepci (602 525 242), což využijí hlavně ti, kteří mají požadavek na sestavení flightu. Pro ty z vás, kdo rádi soutěžíte, jsou na zimu připraveny různé turnaje. I v chladnějších dnech si můžete užít turnajovou atmosféru a hlavně dobrou zábavu.

Více informací o hřišti, klubu a plánovaných akcích zde

Zdroj: Golf Beřovice


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...